Vypadávání/lámání vlasů po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adéla2946
Povídálka 14 příspěvků 09.01.19 21:59
Vypadávání/lámání vlasů po porodu

Zdravím, po porodu mi začaly hodně vypadává a lámat se vlasy :( Mate nějaká zkušenost? Za rady a tipy budu moc rada

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19673 příspěvků 09.01.19 22:00

To jsou hormony, časem to přejde.

Rosary
Kecalka 104 příspěvků 09.01.19 22:02

Jo, k téhle diskuzi se ráda připojím a příživnicky si počkám na rady :D 13m od porodu a furt to samý… Vlasy jsou všude, po mytí jich mám tak za hrst… a to si je ani úmyslně neničím… Zkoušela jsem BioAquanol (oba zaráz) ale nic moc jako :/

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 09.01.19 22:08

Mně začaly padat tři měsíce po porodu, po měsíci brutálního padání jsem nasadila Biosil a tak do měsíce to bylo ok. Ale nevim, jestli je to tím biosilem nebo se uklidnily hormony.
Každopádně ho beru dál a vlasy mi rostou jako blázen 8)

Capretta
Kecalka 443 příspěvků 09.01.19 22:08

Preslo to casem (trpela jsem tim cca 3-6m po porodu), akorat z vlasu do pasu mam vlasy po ramena. Ale zahustuji se a zase se lesknou :)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 09.01.19 22:09

@Rosary a kojíš?

Rosary
Kecalka 104 příspěvků 09.01.19 22:16

@Jitul.kaaa9 prcka jsem kojila (bohužel) jenom do 7m, tzn už půl roku nekojím.. Každopádně mrknu na ten produkt, kterej jsi zmiňovala :)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 09.01.19 22:25

@Rosary aha, mně to už přijde dlouho, aby to byly hormony. Zkus ten Biosil, doporučila mi ho lékárnice.

Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 09.01.19 22:35

@Adéla2946 Mě padaly od 5. měsíce po porodu do asi 12.??? Odhaduju, je to delší čas. Zase v těhotenství nepadaly skoro vůbec, tak se to asi muselo dohnat :D Plešku ani výrazně menší objem jsem nezaznamenala, tak jsem to neřešila.
Známá měla po hormonální léčbě kolečko na hlavě, to už na řešení je.

Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 09.01.19 22:37
@Rosary píše:
@Jitul.kaaa9 prcka jsem kojila (bohužel) jenom do 7m, tzn už půl roku nekojím.. Každopádně mrknu na ten produkt, kterej jsi zmiňovala :)

Hele a co strava jako taková? Spánek, nervy s dítětem a tak? Taky to promysly. Nevím, co je Biosil, ale je to jen povrchové řešení. Můžeš mít rozhozené hormony, může ti chybět nějaký vitamin.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 09.01.19 22:40
@Aries6 píše:
Hele a co strava jako taková? Spánek, nervy s dítětem a tak? Taky to promysly. Nevím, co je Biosil, ale je to jen povrchové řešení. Můžeš mít rozhozené hormony, může ti chybět nějaký vitamin.

Jsou to jen vitamíny ;) https://www.benu.cz/biosil-tbl-60?…

Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 09.01.19 22:44
@Jitul.kaaa9 píše:
Jsou to jen vitamíny ;) https://www.benu.cz/biosil-tbl-60?…

Mě se to nechce zkoumat, věřím, že to není špatné. Ale spíš zamyšlení se nad tím, proč něco, co bylo dobré, najednou není. Tělo se po porodu srovnává údajně asi rok. Těžko říct, jak dlouho po skončení kojení, ale to je pro tělo větší záhul, než si většina matek připouští. Řešit věc do hloubky (a někdy stačí krátké zamyšlení a dát si „1+1“ dohromady).

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 09.01.19 22:54

@Aries6 jo, to rozhodně souhlasím, že pokud je stres, špatná strava atd. Tak nepomůže ani zázrak :lol: kojení je určitě záhul, ale zase půl roku od odstavení mi přijde dlouho :think:

Rosary
Kecalka 104 příspěvků 10.01.19 06:57

@Jitul.kaaa9 @Aries6 když už to zmiňujete, tak je pravda, že stres je docela častým hostem… A spánek taky nic moc :D malý se dost budí…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >