Výpadky paměti po traumatu

Anonymní
31.3.20 21:52

Výpadky paměti po traumatu

Ahoj,

Je mi 29 let. Rok 2019 byl pro me neskutečně náročný.. Zažila jsem trauma. Byl mi doporučen psycholog. S psychologem jsme resili, jak se s tim vyrovnat.
Behem toho jsem menila práci.. V predchozi práci bylo vse ok. Praci jsem menila kvůli bydlišti… Ačkoliv byla nová práce lehčí a v podstate podobna te predchozi, nezvladala jsem ji. Nebyla jsem schopna si nic noveho zapamatovat. Možna jsem si mela dat mesic od prace pauzu a odpocinout si, ne hned nastoupit do druhé. Do prace jsem nastoupila hned záměrně, abych na to hlavne nemyslela, ze prace a jeste nová prace me přivede na jine myšlenky… Bavila jsem se o tom i na posledni schuzce s psychologem.. Rekl mi, ze kratkodoba pamet je omezena a u me za posledni pulrok přehlcená, ze ty vypadky maji logické odůvodnění. Ano, ale ty vypadky a neschpnost si cokoliv zapamatovat trvaji doteď a to je uz cca 8mesicu potom všem… Přijde mi navíc, ze je to cim dál horší. Přítel mi něco řekne a ja to za minutu nekdy uz nevím…
Paměť jsem mela takovou, ze jsem si napr nikdy nepsala data do notesu(doktory, schuzky nebo meetingy v práci), vse jsem si vzdy pamatovala i s časy…
Nechápu co se to děje..K psychologovi uz nechodim a ptam se sama sebe, jestli to ma jeste neco společného s tamtim nebo o co se jedná…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31.3.20 22:07

Mám něco podobného, bojuji s tím již 6 let, též po traumatu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 22:13

autorka

To nemyslis vážně, ze tak dlouho :?
Byla jsi s tim u lékaře?

• Nahlásit
  • Citovat
2018
31.3.20 22:42

Je to asi jak rekl ten psycholog, kdyz je hlava pretizena, neco vypousti. Znam to dobre kvuli praci, manzel uz to vi a veci mi opakuje, hlavne po narocnem dnu nejsem schopna ani vnimat co rika, jde to jen kolem, kvuli detem vyvijim pak hrozne usili. Zkus vymyslet nejaky lepsi relax dlouhodobejsi. No ted ale tezko, vid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 07:53
@Anonymní píše:
Ahoj,Je mi 29 let. Rok 2019 byl pro me neskutečně náročný.. Zažila jsem trauma. Byl mi doporučen psycholog. S psychologem jsme resili, jak se s tim vyrovnat.
Behem toho jsem menila práci.. V predchozi práci bylo vse ok. Praci jsem menila kvůli bydlišti… Ačkoliv byla nová práce lehčí a v podstate podobna te predchozi, nezvladala jsem ji. Nebyla jsem schopna si nic noveho zapamatovat. Možna jsem si mela dat mesic od prace pauzu a odpocinout si, ne hned nastoupit do druhé. Do prace jsem nastoupila hned záměrně, abych na to hlavne nemyslela, ze prace a jeste nová prace me přivede na jine myšlenky… Bavila jsem se o tom i na posledni schuzce s psychologem.. Rekl mi, ze kratkodoba pamet je omezena a u me za posledni pulrok přehlcená, ze ty vypadky maji logické odůvodnění. Ano, ale ty vypadky a neschpnost si cokoliv zapamatovat trvaji doteď a to je uz cca 8mesicu potom všem… Přijde mi navíc, ze je to cim dál horší. Přítel mi něco řekne a ja to za minutu nekdy uz nevím…
Paměť jsem mela takovou, ze jsem si napr nikdy nepsala data do notesu(doktory, schuzky nebo meetingy v práci), vse jsem si vzdy pamatovala i s časy…
Nechápu co se to děje..K psychologovi uz nechodim a ptam se sama sebe, jestli to ma jeste neco společného s tamtim nebo o co se jedná…

napiš mi kdyžtak SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama