Vypadle řasy přes noc

Anonymní
13.8.20 17:52

Vypadle řasy přes noc

Holky…Sos!!! :,( :,( :,( :,( rano jsem vstala a nemám část řas na horním víčku…řasy mi začínají od půlky oka…ostatní jedna velká díra…nevíte proč a co s tím? Začíná mi padat i obočí ale na stejné straně jako ty rasy jsem z toho mimo…nevím co ted, sluneční brýle cely den nemůžu nosit ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15731
13.8.20 18:21

Napadá mne akutní alopecie – neprodělala jsi teď nějakou chřipku nebo tak něco? Nebo případně, nejsi krátce po porodu nebo nějaké operaci?

Určitě s tím dojdi na kožní, tam Ti poradí nejlíp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
13.8.20 18:25

Twl, ta reklama serum na rasy pod tim je uchvatna :/

Po konzultaci u lekare si holt kup umele, pokud teda nezakaze na ty oci neco patlat. Je to pruda, ale lepsi, nez abys byla nestastna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
13934
13.8.20 19:21

Běž k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6204
13.8.20 19:38

Mám to načteno ohledně alopecie, je jich více typů, jeden se projevuje výpadem řas, obočí, vlasů i chlupů na těle.
Bohužel často to nelze zastavit ani nijak dobře léčit.
Ale k doktorovi běž a to hodně rychle, abys to neprošvihla, kdyby náhodou na to řešení bylo.
Akorát mám pocit, že to, co jsem četla začínalo vždy i s vlasy. Tak se zamysli, jestli ti hodně nepadají i vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 19:52
@BohunkaP píše:
Napadá mne akutní alopecie – neprodělala jsi teď nějakou chřipku nebo tak něco? Nebo případně, nejsi krátce po porodu nebo nějaké operaci?Určitě s tím dojdi na kožní, tam Ti poradí nejlíp.

Jsem 6 měsíců po porodů

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
13934
13.8.20 20:00
@Anonymní píše:
Jsem 6 měsíců po porodů

vypadávání vlasů po porodu se týká vlasů - tohle ukazuje na to, že je něco v nepořádku. Běž k lékaři a nech si udělat krevní testy, rozhodně na štítnou žlázu a spol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15731
13.8.20 20:06
@Anonymní píše:
Jsem 6 měsíců po porodů

To už je dost dlouho, tím pádem bude příčina asi jinde.

Na kožním Ti poradí, neboj se - mohou to být nejrůznější příčiny od nějaké kožní infekce až ke špatné funkci štítné žlázy - a určitě to automaticky neznamená, že to tak zůstane natrvalo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama