Vypadlé stehy po porodu

Anonymní
1.4.16 19:43

Vypadle stehy po porodu

Ahoj.6ty den po porodu jsem na kalhotkach nasla kus nite ze siti.Je to normalni? divala jsem se a mam vchod jakoby vetsi, moc jsem to nezkoumala ale vetsi je urcite. Pujde to nejak zpravit? mam to rict gynekologovi? at na me nekouka divne :think: Prece mi to tak nezustane ne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7320
1.4.16 20:00

Nevim, jestli to tak muze byt nebo ne, kazdopadne zeptat se ho muzes. Blby to urcite neni, ja mam dojem, ze mne zacly vypadavat stehy az po daleko vice dnech. Taky mi v porodce rikali, ze kdyz se to „rozjede“, tezko se to pak spravuje. Nesedla sis nejak blbe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.16 20:03
@Pomka píše:
Nevim, jestli to tak muze byt nebo ne, kazdopadne zeptat se ho muzes. Blby to urcite neni, ja mam dojem, ze mne zacly vypadavat stehy az po daleko vice dnech. Taky mi v porodce rikali, ze kdyz se to „rozjede“, tezko se to pak spravuje. Nesedla sis nejak blbe?

Co ja vim tak ne, ale ted posledni dny me to i boli dole, ne moc, ale je to neprijemne

• Nahlásit
  • Citovat
269
1.4.16 20:16

Mně se rozjelo taky šití, doktor doporučil akorát volně prodejnou mast Sanagel plus, která mi tu otevřenou ránu pěkně zatáhla. Do té doby to bylo opravdu nepříjemné při každém kroku. Znovu zašít nedoporučoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23419
1.4.16 20:17

Osobně bych za doktorem došla ať na to koukne. Taky mi vypadl brzo steh a musela jsem pak na přešití, protože už to nesrostlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
1.4.16 20:20

Byt tebou, tak si k doktorovi zajdu. Je to normalni, nema proc ti byt hloupe nebo tak. Ja si jednou blbe sedla, zastipalo me to, mela jsem strach, tak se mi tam koukl chlap :oops: jestli je to ok. Lepsi si dojit na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58808
2.4.16 07:21
@Anonymní píše:
Ahoj.6ty den po porodu jsem na kalhotkach nasla kus nite ze siti.Je to normalni? divala jsem se a mam vchod jakoby vetsi, moc jsem to nezkoumala ale vetsi je urcite. Pujde to nejak zpravit? mam to rict gynekologovi? at na me nekouka divne :think: Prece mi to tak nezustane ne?

je to normální, neboj ;) mi to vypadalo všechno max do týdne..jo a gyn to klidně řekni, proč by divně koukal? kdybys to ukazovala třeba zubařovi, chápu rozpaky, takhle není důvod ;) :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama