Padání vlasů po vysazení HA

Anonymní
15.11.19 10:38

Vypadané vlasy po vysazení HA

Ahoj holky!
Potřebuju radu, povzbuzení, cokoliv…
Před půl rokem jsem vysadila HA Lindynette 20 a v září nastal neskutečný vlasopád, který trval zhruba 3 týdny. Po třech týdnech ustal, ale vypadala mi většina vlasů. Nemohu je nosit sepnuté, protože to vypadá strašně a rozpuštěné taky. Jsem zoufalá. Nikdy jsem neměla mega husté vlasy, ale ten zlatý střed. Dorostly Vám vlasy nazpátek? Nebo to tak už zůstalo?
HA jsem brala s občasnými přestávkama 11 let. Napoled jsme vysadila před 3 roky na 9 měsíců, vlasopád se konal za 3 měsíce od vysazení, nepřikládala jsem to HA, myslela jsme, že to je způsobené létem. Vlasy se pak dávaly dohromady půl roku a vypadalo to nadějně, natož já opět nasadila HA a vlasy byli celá tři roky jak na houpačce a takové nic moc a mastily se. Myslím, že znovu nasazení tomu taky nepomohlo.
Teď jak jsem ale vysadila už naposled je to katastrofa. Už si toho všímá i okolí a rodina mi říká, že mám fakt hrozné vlasy a strašně málo.
Roste mi spoustu malých vlásků až vypadám jak de.il, nerostou však do délek.
Mám momentálně vlasy horší jak tahle holčina co jí v té době také vysadila https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
15.11.19 10:57

Rozhodlo Vám to asi hormony, ha uz bych nebrala.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.11.19 11:13
@Anonymní píše:
Rozhodlo Vám to asi hormony, ha uz bych nebrala.

To určitě. Jen mě zajímá, zda někomu narostly vlasy nazpátek do původního stavu a za jak dlouhou dobu. Mám strach, že mi takto řídké už zůstanou.

• Nahlásit
  • Citovat
1219
15.11.19 11:17

Ja vysadila v dubnu, vypadala mi asi polovina vlasu, takze sileny. Po dvou nebo trech mesicich zobani biotinu zacaly podrustat nove. Takze ted vypadam jak blbec, protoze to vsude trci, ale aspon dorustaji. No nezbyva nez vydrzet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 11:20

Nepotěším tě, ale mě už zpátky znovu nezhoustly.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.11.19 11:43
@Ernais píše:
Ja vysadila v dubnu, vypadala mi asi polovina vlasu, takze sileny. Po dvou nebo trech mesicich zobani biotinu zacaly podrustat nove. Takze ted vypadam jak blbec, protoze to vsude trci, ale aspon dorustaji. No nezbyva nez vydrzet :nevim:

A za jakou dobu od vysazení ti začaly padat? A jak dlouho to trvalo? Máš je řídké nebo to ještě „jde“? Mě vypadlo fakt tři čtvrtě vlasů. Mám sebevědomí na nule.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.11.19 11:44
@Anonymní píše:
Nepotěším tě, ale mě už zpátky znovu nezhoustly.

A jak dlouho ji už nebereš? Řešila jsi to a lékařem?

• Nahlásit
  • Citovat
1219
15.11.19 11:58
@Anonymní píše:
A za jakou dobu od vysazení ti začaly padat? A jak dlouho to trvalo? Máš je řídké nebo to ještě „jde“? Mě vypadlo fakt tři čtvrtě vlasů. Mám sebevědomí na nule.

Asi 2 3 mesice po vysazeni a behem mesice bylo pul vlasu pryc. Ja ale mezitim stihla otehotnet a potratit, tak nevim jestli se to tim posunulo nebo to nemelo zadny vliv. Ja mam vlnite vlasy, takze to vypada, ze to jeste jde, ale misto culiku mam jen ocasek, tak ho skoro ani nedelam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 12:06
@Ernais píše:
Asi 2 3 mesice po vysazeni a behem mesice bylo pul vlasu pryc. Ja ale mezitim stihla otehotnet a potratit, tak nevim jestli se to tim posunulo nebo to nemelo zadny vliv. Ja mam vlnite vlasy, takze to vypada, ze to jeste jde, ale misto culiku mam jen ocasek, tak ho skoro ani nedelam

No moje vlasy vypadají hrozně sepnuté, ale i rozpuštěné. Navíc jsem v každodenním kontaktu s lidmi a trošku bych reprezentovat měla. Nejradši bych nosila jen kapuci. Mám to tak ještě o 50% horší než ta holcina co jsem na videu posílala. Prořídly mi hlavně v zadní části hlavy kolem uši. A pak ofina.

• Nahlásit
  • Citovat
1219
15.11.19 12:12
@Anonymní píše:
No moje vlasy vypadají hrozně sepnuté, ale i rozpuštěné. Navíc jsem v každodenním kontaktu s lidmi a trošku bych reprezentovat měla. Nejradši bych nosila jen kapuci. Mám to tak ještě o 50% horší než ta holcina co jsem na videu posílala. Prořídly mi hlavně v zadní části hlavy kolem uši. A pak ofina.

Ja bych tez v praci mela vypadat reprezentativne, ale proste nenadelas nic, musi se vydrzet. Ja se snazim vlasy co nejvic setrit, nespinat, nefenovat, krom balzamu nicim nepatlat a dodavat vitaminy, setrit telo, kvalitne se stravovat. Je to psycho, ale lepsi radu neznam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 12:42
@Anonymní píše:
A jak dlouho ji už nebereš? Řešila jsi to a lékařem?

Už 3 roky. S dr sem to řešila, ale výsledek žádný.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.11.19 12:56
@Anonymní píše:
Už 3 roky. S dr sem to řešila, ale výsledek žádný.

A padají stále? Zkoušela jsi nízko sacharidovou dietu? Hrozné lidi si ji strašně chválí i ty s alopecii, ze to jediné jim pomohlo. Jakou mate hustotu vlasů v rodině?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.11.19 13:09

Otec krásně husté vlasy, máma teď už spíš min vlasů. Je jí 65. Teď už mi nepadaji, ale nové nerostou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.11.19 13:23
@Anonymní píše:
Otec krásně husté vlasy, máma teď už spíš min vlasů. Je jí 65. Teď už mi nepadaji, ale nové nerostou.

A ty mas jakou hustotu? Průměr či řídké?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.11.19 13:55
@Anonymní píše:
A ty mas jakou hustotu? Průměr či řídké?

Fakt řídké. V culiku Hrůza rozpuštěné ještě horší.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama