Vypálení hlenu na děložním čípku laserem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SayakoSWW
Povídálka 11 příspěvků 06.02.19 22:48
Vypálení hlenu na děložním čípku laserem

Ahoj,
mám takový menší dotaz. Už dlouho mám problém s výtokem, samozřejmě už to dobu řeším, ale až teď můj gyndař přišel s teorií, že mám nejspíše na děložním čípku až moc velké množství hlenu, které vytéká ven, protože se nestíhá vsakovat. Řekl tedy, že by se mohl dát vypálit laserem, ale víc mi doporučuje otěhotnět (nepřipadá v úvahu). Tak se ptám, zda jste na tom některá byla a co to obnáší? Má to nějaká rizika, bolí to, pomůže, atd.?
Předem děkuji :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 22:59

To jsem teda ještě nikdy neslyšela a prijde mi to jako blbost. Všechny stary na infekce, bakterie- negativni? Vytok- silnější?

ivašot.
Kelišová 7026 příspěvků 06.02.19 23:02

Taky jsem nikdy nic takového neslyšela

SayakoSWW
Povídálka 11 příspěvků 06.02.19 23:14

Právě, že vše je ok. Ještě teda znovu posílal výtěr na kultivaci, ale nikde jinde problém nevidí. Výsledky budou v pondělí. Výtok silnější, bez vložky být nemohu. Ale po pohlavním styku je to vždy lepší, to mívám skoro sucho. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 23:48

No nedalo mi to a musela jsem si to vyhledat. Opravdu to existuje a dokonce z tohoto duvodu se to tak dela. Tady na emiminu o tom je diskuze, myslim ze nadpis byl vypaleni delozniho cipku. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 00:28

Jo, existuje to, muj byvaly gyndr mi to navrhoval, kdyby mi silnejsi vytok vadil. Ze pry mam na cipku vice bunek, ktere ten hlen delaji a tim to je. Nemel by to ale byt zdravotni problem. Jen zalezi, zda to obtezuje.
Kdyz jsem to rikala sve nove doktorce, koukala na me jak puk ze co to je za blbost…
Ja do toho nesla a nevim jak silny by ten vytok musel byt, abych se pro to rozhodla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >