Vypalovani nove trouby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

79Simona
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 22.02.17 13:45
Vypalovani nove trouby

Jak dlouho se vam vypalovala trouba? Mam Amicu a uz 3 peceni a smrdi a smrdi… Zkousela jsem buchtu, lehce to prevonela, ale… A jidlo radsi nejist radsi co?

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.02.17 13:47

@79Simona stačilo jo pustit na 10 min naplno, nikdy víc už nesmrděla.. :think:

ka2ka
Extra třída :D 12937 příspěvků 1 inzerát 22.02.17 14:06

Taky mám amicu, myslím že jsme jí zapínali tak 2× na plno na max 30 minut a dobrý

daniela4
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 22.02.17 23:10

Nechci strašit, ale my jsme Amicu před několika lety museli vrátit.
Smrděla při vypalování, smrděla celý měsíc a pokud by ji neodvezli smrdí snad dodnes.
Byl tam opravář, nic nenašel, pak si ji odvezli do dílny na přeměření, taky prý nic nenašli, nakonec v záruce vrátili peníze.
Dodnes nevím, co to smrdělo. Myslím, že nějaká izolace co tam je, neb podobně smrděly i akumulační kamna, co jsme kdysi měli na chatě :nevim:
Ale o té troubě to neslyším poprvé, tu informaci o nemožnosti se zbavit zápachu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >