Výpary z chloru v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chesekhake
Povídálka 11 příspěvků 28.04.18 02:43
Výpary z chloru v těhotenství

Zdravím, denně pracuji v profesionální myčkou do které se leje mycí chemie s aktivním chlorem. Takže denně cucham výpary z chloru. Chci se zeptat zda je to škodlivé pro miminko? Vůbec mě to nenapadlo.. Děkuji moc

Reklama

Reakce:

Brukita
Závislačka 4083 příspěvků 28.04.18 03:31

No me rikaji, ze bych vubec nemela delat s cistisimi prostredky, natoz se savem :nevim:

Hancue
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 28.04.18 05:38

@Chesekhake no já si myslím, ze to není moc dobře. Naopak nevhodné, řekla bych to na gynde nebo obvodakovi, porad se s někým :palec:

Chesekhake
Povídálka 11 příspěvků 28.04.18 06:18

@Brukita @Hancue dobře díky.. Taky si myslím, že to nejí moc dobře kor 8h denně 8o 8o

Anitramm
Stálice 59 příspěvků 28.04.18 07:37

To určitě dobrý není, obzvlášť v prvním trimestru. :nevim: Já takhle na vejšce ani nemohla chodit na výtvarku, když se pracovalo s ředidlem atd..

P4ja
Závislačka 3587 příspěvků 28.04.18 09:11

Určitě bych konzultovala s doktorem, ale dobré to určitě není.

Aspera
Neúnavná pisatelka 19699 příspěvků 28.04.18 09:40

Tohle není dobré. Já jsem se ptala na to zda vadí, že se myjou třídy savem. Měli jsme v té době ve škole svrab, takže denně uklízečka myla všechny lavice a stoly. To mi odsouhlasila doktorka, že to nevadí, protože se větrá a nejsem přímo u toho mytí. Mýt bych je nesměla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePána blokl správce YouTube, přišel o vše. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama