Vypila jsem dnes asi 3 litry vody a stále mám žízeň

15
25.2.20 15:31

Vypila jsem dnes asi 3 L vody, a pořád mám žízeň.

Dnes jsem se ráno probudili s obrovskou žízní. Pořád ji mám, i když jsem vypila asi 3 L vody.Na začátku mě také bolely hlava, ale to jsem potlačila Paralenem. Nevíte, co mám dělat? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

874
25.2.20 15:34

Mozna cukrovka, mě manžel říkal, že ma pořád žízeň a chodí curat, koupila jsem mu přístroj na měření cukru v lékárně za 400Kc a zjistili jsme, že ma vysokou hladinu cukru v krvi 18.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
2395
25.2.20 15:35

Tak záleží, co jsi taky dělala včera a na spoustě jiných věcí… Kdybych byla v takové situaci, asi volám svému doktorovi, případně si nechám změřit (v lékárně) cukr… Ale teda minimálně první den bych to asi neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
25.2.20 15:36

Ja mam takove stavy, kdyz mam kocovinu, to chlemtam jak kachna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
25.2.20 15:36
@Janette L. píše:
Dnes jsem se ráno probudili s obrovskou žízní. Pořád ji mám, i když jsem vypila asi 3 L vody.Na začátku mě také bolely hlava, ale to jsem potlačila Paralenem. Nevíte, co mám dělat? :think:

když mám někdy pořád sucho v krku, tak mi pomáhá citronová voda.. nebo lák z okurek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
25.2.20 15:37

Tomu ani nemohu věřit, protože já cukr skoro nejím. Pokouším se už o to 2 měsíce. Dieta mi dobře vychází.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 15:43

A máte to tak jen dneska nebo i předtím? Co jste dělala včera?

• Nahlásit
  • Citovat
15
25.2.20 15:44

Moc nevím co s tím mám dělat. Žízeň pořád neustává a začíná mě zas pořádně bolet hlava. Mám si vzít další prášek? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11797
25.2.20 15:45
@Janette L. píše:
Tomu ani nemohu věřit, protože já cukr skoro nejím. Pokouším se už o to 2 měsíce. Dieta mi dobře vychází.

ale to s tím přece nesouvisí, tím spíš to může být špatným jídelníčkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9059
25.2.20 15:48
@Janette L. píše:

Tak jestli jsi úplně vynechala sacharidy, tak musíš zvýšit příjem tekutin a doplnit elektrolyty. Zkus vypít trochu slané vody nebo si něco opravdu hodně osolit. Mně to na bolest hlavy při low carb stravování dost pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
25.2.20 15:48

Včera jsem to neměla. Včerejšek byl normální den. Nic zvláštního jsem nedělala ani nejedla. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
25.2.20 15:51

Včera jsem jedla knedlíčkovou polévku a dále jsem měla k obědu kaši s okurkou (dlouhá okurka). Ke snídani jsem měla rohlík s Lučinou a to i k večeři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 15:52

Já to třeba takhle mám, když je špatný tlak vzduchu.
Třeba v létě před bouřkou je to nejhorší..
Mohla by to být i migréna si myslím @Janette L.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 15:53

Motá se ti i hlava?

• Nahlásit
  • Citovat
15
25.2.20 15:55

Teda je sice pravda, že venku je na bouřku, ale nevím. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat