Vypila jsem plesnivou vodu

verulicek
13.8.15 20:06

vypila jsem plesnivou vodu

Ahoj všem, nevím, jestli se to už někomu stalo, ale teď jak jsou ty vedra, tak jsem se s chutí napila vody z flašky, co nám stála na lince (asi dva dny otevřená) a z hrůzou jsem si při pití všimla, že tam plave bílá kulička plísně (takový jakoby plyšový chomáček) no blé…asi se to stalo tím horkem. Ještě k tomu jsem v 6. týdnu, tak mě napadlo, jestli to jít vyzvracet…no nakonec jsem to zapila čistou vodou a budu doufat, že mi z toho nic nebude…fuuuj :poblion: takže holky bacha na stojící vodu, očividně stačí málo. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
13.8.15 20:14

Tak dva dny stání v otevřené lahvi na lince není málo, to ani nemusí být takový vedro. Se docela divím, že ses toho napila s chutí, mně přijde hnusný pití, který stojí pár hodin, natož pár dní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
13.8.15 20:16

@RadkaCh jakože byla otevřená (načatá) ne že neměla vršek. asi jsem to špatně napsala..navíc to bylo neperlivé, tam nepoznáš na chuti jestli to stojí hodinu nebo dva dny.

• Nahlásit
  • Citovat
17554
13.8.15 20:17

Taky piju otevrenou (nacatou) lahev klidne dva dny :nevim: ja jich mam totiz po byte vzdycky nekolik nacatych. Abych nahodou neumrela zizni :mrgreen:
Myslim, ze ti nic nebude neboj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13548
13.8.15 20:21

Neperlivá obyč voda mi taky vydrží i dva dna jiný ochucený mam pryč maximálně za pár hodin :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
13.8.15 20:26

@viky23 no já si říkám, že to asi přežiju. Teda my oba :mrgreen: jen mě fakt překvapilo, že už je tak brzo „odepsaná“

• Nahlásit
  • Citovat
merde
13.8.15 20:31

Proboha, proc ma nekdo po byte plastove lahve s jedovatou vodou, jeste ke vsemu odstatou dva dny, kdyz se da z kohoutku natocit dobra cerstva? A jeste za takovou vodu plati.Jsou veci, ktere asi nikdy nepochopim :think:
A jeste bych tyhle lidi poslala ty plastovy lahve posbirat z prirody, vylovit z more, fuj

• Nahlásit
  • Citovat
8269
13.8.15 20:35

A jsi si opravdu jistá, že to byla plíseň? To se mi nezdá :think: Mohla to být špinka, co tak vypadala…
Protože nám leží voda v autě třeba týden, manžel ji používá na mytí ruk dětem a tak, a ještě jsem tedy neviděla, že by zplesnivěla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
13.8.15 20:38

@merde To je fakt, vidíš, to mi ani nedošlo. Já když už si někdy koupím vodu, tak třeba někde venku při cestě, a tu hned vypiju, ale abych si kupovala balenou vodu domů, to mi přijde jako nesmysl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14033
13.8.15 20:41

Ty jo, obyčejná voda zplesnivěla? Asi jsi v ní měla napliváno :mrgreen:
To si dám bacha, i když já mám většinou za den spotřebovanou :)
Jo a gratuluju k těhotenství ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merde
13.8.15 20:41

@Klementyna ja uz ani na cestach, ale to jeste jakz tak pochopit dovedu. My mame nerezove nebo sklenene lahve a ty tahame s pitim sebou, nechci pit vodu s vyluhovanyma chemikaliema

• Nahlásit
  • Citovat
14033
13.8.15 20:43

Jinak my taky kupujeme balenou vodu, nepřijde mi na tom nic divného :nevim: Kohoutková mi nechutná, smrdí po chlóru, maximálně si s ní naředím džus. Já i u té balené jsem vybíravá, ne každá mi chutná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
13.8.15 20:44
@merde píše:
Proboha, proc ma nekdo po byte plastove lahve s jedovatou vodou, jeste ke vsemu odstatou dva dny, kdyz se da z kohoutku natocit dobra cerstva? A jeste za takovou vodu plati.Jsou veci, ktere asi nikdy nepochopim :think:
A jeste bych tyhle lidi poslala ty plastovy lahve posbirat z prirody, vylovit z more, fuj

tyto vody kupujeme velice výjimečně a odpad třídíme, ale díky za péči (většina umělohmotných věcí se dnes vyrábí právě z těchto recyklovaných lahví..jako třeba zahradní nábytek apod.)

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
13.8.15 20:44

@verulicek uvidíš zítra zda to bude ok max se pokadis ;)

• Citovat
  • Upravit
verulicek
13.8.15 20:46

@Klementyna @Hřiběnka holky byla v ní kapka máty nebo jak se ta příchuť jmenovala..ale neslazená. plíseň to byla určitě. (díky za gratulaci :-) ) vodu piju nejvíc z kohoutku, nevadí mi, dávám i malé.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama