Vypínáte modem, když jedete pryč?

21076
6.2.21 08:45

Vypínáte modem, když jedete pryč?

Zdravím. Nemůžeme se v tomto s mužem shodnout. Když jedete třeba na víkend pryč, vypínáte modem ze zásuvky? Za mě je to zbytečné, muž by nejradši vypojil vše.
Co myslíte vy a jak to děláte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3505
6.2.21 08:50

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
6.2.21 08:53

Pritel vypina vse ze zasuvky az na lednicku a mrazak… pry co kdyby byla bourka a tak.. a po kazdem uvareni kavy nebo caje vypina i rychlovarnou konvici ze zasuvky a nesnasi kdyz necham nabijecku od mobilu v zasuvce.. ja jsem z toho hotova, ale je tak naučený..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
6.2.21 08:55

Ne. Ale vypojuju konvici a zavírám vodu do myčky a pračky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48217
6.2.21 08:57

Modem nevypínám. Ale třeba nabíječky, rychlovarnou konvici, toastovač ze zásuvky vyndávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
6.2.21 09:02

Když jedeme na déle než víkend, tak vytahám ze zásuvky, co se dá a vypnu vodu. Jednou mi kolegyně vyprávěla, jak jeli pryč asi na čtrnáct dnů a shodili jističe, bohužel i ten od mrazáku, nebyl to hezký návrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4723
6.2.21 09:03

Přes internet mohu ovládat některé prvky v domácnosti. Dále bych vypnutím znefunkčnil alarm, automatické zálohování, přístup ke kamerám atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5845
6.2.21 09:07

Ne, vypínáme vodu a plyn. TV, lednice a mikrovlnka jsou normálně v zásuvkách. Konvice, toustovač apod. vytahuji ze zásuvky pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1446
6.2.21 09:11

Kdyz odjizdim pryc, nedelam nic. Tihle lidi, co uzkostlive tahaj nabijecky a rychlovarky ze zasuvky, mi pripadaj mirne receno podivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4723
6.2.21 09:21
@VitaminC píše:
Kdyz odjizdim pryc, nedelam nic. Tihle lidi, co uzkostlive tahaj nabijecky a rychlovarky ze zasuvky, mi pripadaj mirne receno podivni.

Zrovna nabíječky docela chápu, ne kvůli spotřebě, ale bezpečnosti. Jsou to docela šmejdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3920
6.2.21 09:22

Vodu, prodlužovačky a nabíječky. Router ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
6.2.21 09:24
@VitaminC píše:

Podle našeho bezpečáka je druhý nejčastější požár v domácnosti způsobený zapojenou rychlovarnou. Vedou prodlužky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
6.2.21 09:26

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
6.2.21 09:32

@thalasan no té konvici se nedivím. Mám blbej pocit i když je přes den stát na základně. Nabíječku mám jednu, takže cestuje se mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3653
6.2.21 09:33
@Petula306 píše:
@thalasan no té konvici se nedivím. Mám blbej pocit i když je přes den stát na základně. Nabíječku mám jednu, takže cestuje se mnou.

Do zakladny davam, jen kdyz v ni varim vodu. Jinak stoji vedle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat