Vypisování lístků asistentovi pedagoga

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 15:51
Vypisování lístků asistentovi pedagoga

Ahoj rodiče, jejichž dítě má asistenta pedagoga. Chtěla bych se zeptat, jestli pro něj musíte vypisovat lístky, v kolik hodin si dítě vyzvednete a kde a pokud má družinu, jestli ve škole, nebo v družině. Musím vypisovat každý den lístek a co vím od jiných maminek, jejichž dítě má AP, nic takového vypisovat nemusí.
Velmi děkuji za reakce.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12755 příspěvků 21.10.18 16:04

moc tomu nerozumím. Pokud jde dítě po vyučování domů, předává se v šatně přímo rodiči. Pokud jde sám, je to dáno na papíře s podpisem rodiče na celý školní rok. Pokud je v družině, odchody jsou na příhlášce. Pokud jde ale jinak, většinou to má v deníčku.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19376 příspěvků 21.10.18 16:13

udělej lístek platný pro celý rok. A pokud se situace změní, tak vypíšeš lístek pro aktuální den.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 17:05
@vokishka píše:
moc tomu nerozumím. Pokud jde dítě po vyučování domů, předává se v šatně přímo rodiči. Pokud jde sám, je to dáno na papíře s podpisem rodiče na celý školní rok. Pokud je v družině, odchody jsou na příhlášce. Pokud jde ale jinak, většinou to má v deníčku.

No právě že rodiče dětí, které mají AP, to u nás vypisovat nemusí. Jen řeknou, že si ho vezmou buď po obědě, anebo v družině. Už mne to nebaví každý den vypisovat.SPC mi řeklo, že to vypisovat nemusím, ale ještě se o tom nejednalo..Není to černé na bílém a vymyslela si to zástupkyně ředitele.

vokishka
Extra třída :D 12755 příspěvků 21.10.18 17:08
@Anonymní píše:
No právě že rodiče dětí, které mají AP, to u nás vypisovat nemusí. Jen řeknou, že si ho vezmou buď po obědě, anebo v družině. Už mne to nebaví každý den vypisovat.SPC mi řeklo, že to vypisovat nemusím, ale ještě se o tom nejednalo..Není to černé na bílém a vymyslela si to zástupkyně ředitele.

takže každý den hlásí, kde si dítě vyzvedou? Jestli v družině nebo ve škole? Nebo řeknou uvidím, vyzvednu si ho tam nebo tam. Jestli to víte dopředu, tak to prostě napište dopředu. Já zase chápu, že chtějí vědět, kdy si dítě vyzvednete, pokud potřebuje asistenta i do družiny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 17:31
@vokishka píše:
takže každý den hlásí, kde si dítě vyzvedou? Jestli v družině nebo ve škole? Nebo řeknou uvidím, vyzvednu si ho tam nebo tam. Jestli to víte dopředu, tak to prostě napište dopředu. Já zase chápu, že chtějí vědět, kdy si dítě vyzvednete, pokud potřebuje asistenta i do družiny.

Ale jde o to, že rodiče jiných dětí s AP toto vůbec nemusí vypisovat. Běžně si ho vyzvedávám v družině ve dvě hodiny ,tak jako ve školce po spaní a vždy to stačilo ústně říct. Ale toto se prý nemá vypisovat, řeklo mi to i SPC.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19376 příspěvků 21.10.18 17:33
@Anonymní píše:
Ale jde o to, že rodiče jiných dětí s AP toto vůbec nemusí vypisovat. Běžně si ho vyzvedávám v družině ve dvě hodiny ,tak jako ve školce po spaní a vždy to stačilo ústně říct. Ale toto se prý nemá vypisovat, řeklo mi to i SPC.

šiš a o co ti jde? tak napiš lístek, že budeš vyzvedávat denně ve 14:00 a hotovo. Co furt řešíš? Prostě napiš jeden papír a máš klid.

Neřeš systém ostatních, řeš sebe.

vokishka
Extra třída :D 12755 příspěvků 21.10.18 17:34
@neumisa píše: šiš a o co ti jde? tak napiš lístek, že budeš vyzvedávat denně ve 14:00 a hotovo. Co furt řešíš? Prostě napiš jeden papír a máš klid.

přesně tak. U nás mají všechny děti odchody písemně, ať mají nebo nemají asistenta.A když jdou jinak, tak taky mají lísteček nebo zápis v deníčku.

Hrozina
Kecalka 323 příspěvků 21.10.18 17:38

A ten asistent je k němu i v družině?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 18:00
@neumisa píše: šiš a o co ti jde? tak napiš lístek, že budeš vyzvedávat denně ve 14:00 a hotovo. Co furt řešíš? Prostě napiš jeden papír a máš klid.Neřeš systém ostatních, řeš sebe.
Řeším systém ostatních proto, že mi to nepřipadá normální. A lístky MUSÍM vypisovat denně na příkaz.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 18:00
@Hrozina píše:
A ten asistent je k němu i v družině?

Ano.Musela jsem ho dát do družiny proto, aby měl asistent plný počet hodin.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 18:03
@neumisa píše:
udělej lístek platný pro celý rok. A pokud se situace změní, tak vypíšeš lístek pro aktuální den.

Uvažuji o tomto řešení, že vypíšu na celý rok, jak říkáš, ale je otázka, jestli se to asistentovi pedagoga a zástupkyni ředitele bude líbit.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19376 příspěvků 21.10.18 18:04
@Anonymní píše:
Ano.Musela jsem ho dát do družiny proto, aby měl asistent plný počet hodin.
@Anonymní píše: Řeším systém ostatních proto, že mi to nepřipadá normální. A lístky MUSÍM vypisovat denně na příkaz.

tak ale v tom případě chápu, že AP musí vykázat, že strávil čas s dítětem. Když se ti to nelíbí, stěžuj si u vedení. Zřejmě AP taky dostal nějaký příkaz, sám od sebe si takové věci lidi obvykle nevymýšlí.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19376 příspěvků 21.10.18 18:05
@Anonymní píše:
Uvažuji o tomto řešení, že vypíšu na celý rok, jak říkáš, ale je otázka, jestli se to asistentovi pedagoga a zástupkyni ředitele bude líbit.

tvoje starosti bych fakt chtěla mít.

Hrozina
Kecalka 323 příspěvků 21.10.18 18:55

Aha, tak v tom případě chápu, že musí mít AP „doklad“ o tom, že se synem byl. Zkusila bych se ale fakt domluvit, že to napíšeš na celý rok a pokud si syna vyzvedneš dříve, tak přineseš lístek.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >