Vypisuje si na Facebooku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 14:30
Vypisuje si na fcb

Ahoj holky, mam 3 lety vztah, nikdy jsme se extra nehadali, naposledy více před rokem, kdy jsem zjistila, že píše kamaradove sestře něco ve stylu „ale vždyť je vidět že jsi zhubla, jsi hezká prosímte, změnila ses“, když jsem tohle zahlidla, tak mi to nedalo a vlezla jsem mu do mobilu, tam nic vyloženě spatnyho jinak nebylo, ona chtěla poradit s výběrem proteinů pro svého kluka. Včera přítelovi v 11 večer psala zase kolegyně jiná, nejhorší je, že on mi to dal přečíst, že tam nic špatného není. No.. Domlouvali se na oběd, ptal se jí, jak se jí líbilo na dovolene, jak ji štve šéf, že mu tam chyběla na poradě. same hahaha. Chtělo se mi brečet, je pravda opět, že nic hrozného tam nebylo, ale nějak to vypisovani nechápu. Já to nedělám ????
Teď ho ještě povýšil na zástupce firem, má pod sebou 10 ženských, tak je vidět, jak vzkveta
Je to podle vás problém nebo to nemám řešit a nechat ho?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
drakulova.stara
Stálice 96 příspěvků 05.03.19 14:33

Já bych teda nehysterčila. O nic nejde. Podle všeho v tom nic není a kdyby bylo, tak to že budeš vyvádět mu v nevěře nezabrání, pokud ti nevěrný být chce.

Sama si s někým opačného pohlaví občas napíšu a nic v tom není.

Anny0694
Povídálka 45 příspěvků 05.03.19 14:34

Nic bych za tím neviděla.
Taky si piš,zvýší ti to sebevědomí

Příspěvek upraven 05.03.19 v 14:35

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 05.03.19 14:35

A co je na tom špatného? Nějak nevidím problém

milktea
Kecalka 483 příspěvků 05.03.19 14:36

Vždyť na tom nic není, sám ti to dal přečíst, nebuď stíhačka. To, jestli např. v práci řekne kolegyni, že ji to sluší nebo tak, to vůbec nic nezmamená, fakt.

Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 7517 příspěvků 05.03.19 14:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam 3 lety vztah, nikdy jsme se extra nehadali, naposledy více před rokem, kdy jsem zjistila, že píše kamaradove sestře něco ve stylu „ale vždyť je vidět že jsi zhubla, jsi hezká prosímte, změnila ses“, když jsem tohle zahlidla, tak mi to nedalo a vlezla jsem mu do mobilu, tam nic vyloženě spatnyho jinak nebylo, ona chtěla poradit s výběrem proteinů pro svého kluka. Včera přítelovi v 11 večer psala zase kolegyně jiná, nejhorší je, že on mi to dal přečíst, že tam nic špatného není. No.. Domlouvali se na oběd, ptal se jí, jak se jí líbilo na dovolene, jak ji štve šéf, že mu tam chyběla na poradě. same hahaha. Chtělo se mi brečet, je pravda opět, že nic hrozného tam nebylo, ale nějak to vypisovani nechápu. Já to nedělám ????
Teď ho ještě povýšil na zástupce firem, má pod sebou 10 ženských, tak je vidět, jak vzkveta
Je to podle vás problém nebo to nemám řešit a nechat ho?

Tak to občas udělej a zjistíš, že to není nic hroznýho.
Já samozřejmě nějakému tajnému vypisování partnerovi za zády nefandím, ale tobě to dal přečíst a evidentně si telefon neschovává, tak bych se snažila na tvém místě uklidnit. A nebýt za stíhačku. Ber to tak, že když tě bude chtít podvést, tak mu v tom hlídáním konverzace na mobilu nezabráníš.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 05.03.19 14:39

Co šílíš? Já včera potkala kolegu ze staré práce i s partnerkou, a řek mi normálně před ní, že jim na poradách chybím - to totiž není děsně důvěrná informace, ale normální konverzace. Proč mu lezeš do mobilu? Ty mu vyčítáš že si píše s lidma, což je normální, a sama mu takhle lezeš do soukromí? To, co děláš, není v pořádku.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 05.03.19 14:44

Holt jsou lidi co se potrebuji bavit i s jinyma lidma nez jsou jejich partneri.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 05.03.19 14:50

No to teda problém je a velký. Řešit to začít musíš, než to přeroste, protože takovou stíhačku si dlouho nenechá.

elinka90
Závislačka 2661 příspěvků 1 inzerát 05.03.19 14:52

Taky na tom nevidím nic špatného. Mám kamaráda z VŠ, náhodně jsme nastoupili do stejného zaměstnání. Pro mě to je prostě kamarád, který mě fyzicky nijak nepřitahuje spíš naopak, ale jako kamarád je super. Na služebkách jsme spolu zůstavali do noci popíjet (bylo tam více lidí), chodili jsme spolu na obědy, občas si psali i doma. Manžel o něm věděl nadšený z něho nebyl, ale asi časem pochopil, že pro mě to byl prostě jen dobrý přítel. Teď už pracuje jinde, ale klidně mu řeknu, že mi chybí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 14:57
@Anonymní píše:
Je to podle vás problém nebo to nemám řešit a nechat ho?

Mám zase jinou zkušenost. Tohle vypisování jsem taky neřešila, nebyla jsem stíhačka. Sem tam mi to dal i chlap přečíst, že o nic nejde.Skončilo To nevěrou. Tím tě nechci strašit…neznam tvého chlapa, každopádně když chce chlap provést, podvede.

Uživatel je onlinekve-tinka
Závislačka 4843 příspěvků 3 inzeráty 05.03.19 15:25

Ja jsem asi mimo proud,ale ve me uz by byl cervik zasazen…nejsem stihacka,radsi se nepidim…proste za me: prilezitost dela zlodeje

Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 05.03.19 15:28

Hysterko. Vážně. Hoď se do klidu. Tohle by taky mohlo blbě dopadnout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 15:37

Já musím říct, že by mi to taky vadilo. Ať se s kolegyní baví v práci od rána do večera, ale v práci.. nevím proč by si měli psát když jsou každej doma. Jo neříkám napsat si pár vět a šlus, ale aby to bylo pravidlo nebo to trvalo hodiny - to prostě normální není, pokud to není vysloveně kamarádka.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 05.03.19 15:44
@Anonymní píše:
Já musím říct, že by mi to taky vadilo. Ať se s kolegyní baví v práci od rána do večera, ale v práci.. nevím proč by si měli psát když jsou každej doma. Jo neříkám napsat si pár vět a šlus, ale aby to bylo pravidlo nebo to trvalo hodiny - to prostě normální není, pokud to není vysloveně kamarádka.

Ona nepíše nic o hodinovém vypisování. A co když je to kolegyně kamarádka?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama