Vypitá voda po kytce, těhotná

Anonymní
15.5.21 13:08

Vypitá voda po kytce, těhotná

Prosim radu. Minulý týden jsem dostala kytku, dala jí do skleničky, dala jí ten sáček s výživou pro kytky co se k tomu dává. Manžel dneska kytku vyhodil, jenže skleničku nechal na stole. Mělo to uplně stejnou barvu jako šťáva- prostě světle žlutá a já v domění, že to je pití jsem se napila. Po spolknutí jsem samozřejmě začala hned zvracet a zvracim do teď. Jsem těhotná - 16+5. Mám jet do nemocnice nebo to bude dobrý..?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
320
15.5.21 13:09

Možná bych zkusila zavolat na toxikologickou linku, ale nevím osobní zkušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
15.5.21 13:14

Zavolej toxikologickou linku, poradí ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
15.5.21 13:15

Já bych zavolala TIS. Jestli v tom byly např. konvalinky, tak to nemusí být úplná legrace. Pro klid duše bych se zeptala. Ono teda ani to hnojivo… Ale zas jestli to šlo hned ven…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
15.5.21 13:16

Zavolejte na pohotovost a zeptejte se, ideálně mít ten pytlík s výživou a vědět složení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6699
15.5.21 13:21

Jestli zvracis tak zavolej na toxikologii, případně pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
15.5.21 13:23

Mám v ruce pylík s výživou a žádný složení na něm není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 13:33

Pytlík už nemám, dala jsem ho tam minulý týden a pak ho vyhodila. Volala jsem manželovi, tvrdí, že během týdne vodu měnil, podle mě jen dolejval, ale on tvrdí, že jí měnil celou, tak snad.. voda teda pěkně smrděla, akorát mi to prostě nepřišlo divný :zed: teď jsem vylezla ze záchoda, tak snad už zvracet nebudu.. pokud budu znovu zvracet pojedu hned na pohotovost ale snad to bude dobrý.. pohyby ještě necítím, tak snad je miminko v pořádku. Jinak co to bylo za kytku nevim, Já na kytky moc nejsem :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
237
15.5.21 13:34
@Anonymní píše:
Prosim radu. Minulý týden jsem dostala kytku, dala jí do skleničky, dala jí ten sáček s výživou pro kytky co se k tomu dává. Manžel dneska kytku vyhodil, jenže skleničku nechal na stole. Mělo to uplně stejnou barvu jako šťáva- prostě světle žlutá a já v domění, že to je pití jsem se napila. Po spolknutí jsem samozřejmě začala hned zvracet a zvracim do teď. Jsem těhotná - 16+5. Mám jet do nemocnice nebo to bude dobrý..?

Zkuste si dohledat na webu bezpečnostní list k té výživě. Třeba pro výživu Floralis ho najdete na internetu. Jeden lok by neměl nic udělat, když jste to hned vyzvracela. Mně se povedlo před lety napít se vody s hnojivem. Byla jsem pak sice trochu zelená, ale to bylo z leknutí se. Nic mi nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7818
15.5.21 13:36

To bejva glukoza v tom pytliku…zvracis protoze se v ty vode tejden rozkladal rostlinnej material. Asi bych si soupla zivocisny uhli, smectu nebo tak neco a hodne pila. Snaz se nepanikarit, asi se hodne bojis. Pokud nezvracis az omdlivas a nemas poruchy videni, rekla bych, ze to bude dobry. Ale to si myslim ja, no…a jsem jen laik. Jestli Te uklidni jet do nemocnice, vyrazte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 13:38

@Charmeuse já už vůbec nevím, ani jak ten sáček vypadal. Jedině že bych zajela do Kauflandu, kde byla kytka koupená.. vytáhla jsem jí teď z koše, tak snad to bude v pořádku..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 13:42

@Tarjei já bych se právě nejraději nemocnici vyhla, bojim se doktorů :roll: :roll: ale zase bych si to pak nerada vyčítala. Po zvracení mi je líp. Pořád se mi teda trochu navaluje, ale už lepší..

• Citovat
  • Nahlásit
237
15.5.21 13:46
@Anonymní píše:
@Charmeuse já už vůbec nevím, ani jak ten sáček vypadal. Jedině že bych zajela do Kauflandu, kde byla kytka koupená.. vytáhla jsem jí teď z koše, tak snad to bude v pořádku..

Sama za sebe bych to neřešila. Pokud jsi nevypila celou skleničku a ten lok šel hned ven, nebála bych se. Samozřejmě za předpokladu, že v té vodě nebyly třeba ty konvalinky, jak tady bylo zmíněno. Ta toxikologie pro klid duše je dobrý nápad, když jsi dva v jednom a jsi z toho zážitku neklidná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8564
15.5.21 13:52

Přemýšlím, že se ten nekonečný anonym s tím umíráním ze všeho snezenyho a vypitého trefil konečně do něčeho. Kdy jej všichni neposleme do háje, že je duševně chorý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 14:05

@Cenarius já bych se i odtajnila, ale chodí sem hodně často sestra mého manžela a ví, jak tu jsem. Manželova část rodiny zatím neví, že čekáme miminko, tak bych to ráda ještě chvilku utajila.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat