Vyplaceni casti penez prodavajicim pred zapisem do KN

Anonymní
3.6.20 19:46

Vyplaceni casti penez prodavajicim pred zapisem do KN

Kupuji byt a na KN se objevila komplikace kvuli chybe ve smlouve a vklad se musi opakovat, tozn musim cekat dalsi minimalne mesic nez se byt na me prepise. Mela jsem uz nasmlouvane delniky co meli zacit s rekonstrukci. Realitka prisla s tim ze mi predaji byt s tim ze tam mohu zacit rekonstrukci aniz bych jeste byla vlastnikem, ale prodavajicimu vyplati z uschovy polovinu ceny. Na jednu stranu by bylo skvele zacit hned s rekonstrukci, navic nevim jak budu vysvetlovat delnikum ze to potrebuju az za mesic a jestli mi pockaji, na druhou stranu mam obavy ze me penize budou vyplaceny aniz bych ja vlastne formalne byt vlastnila, mam divny pocit z toho ze by mi nepatril ani byt ani penize. Navic si rikam ze byse mohlo cokoliv stat a nakonec se to na me neprepise. Co byste delali? Prevzali byste byt ktery neni jeste vas a poslali polovinu penez prodavajicim, nebo byste pockali dalsi minimalne mesic a riskovali ztratu delniku? Navic ted bydlim s ditetem prechodne v ne moc vyhovujicich podminkach..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17652
3.6.20 19:50

Čekala bych, vam tohle nabídla banka nebo kupujes byt za své? U nas banka s penězi ani nehla, dokud nebylo vše v pořádku prepsane na katastru :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59704
3.6.20 19:51

Počkala bych.. Nelíbil by se mi převod peněz bez zápisu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 19:51
@Kriss Tina píše: Čekala bych, vam tohle nabídla banka nebo kupujes byt za své? U nas banka s penězi ani nehla, dokud nebylo vše v pořádku prepsane na katastru :think:

Jsou to moje penize prave

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.20 19:54
@martina.se píše:
Počkala bych.. Nelíbil by se mi převod peněz bez zápisu :think:

Taky z toho mam divny pocit Ackoliv realitka tvrdi ze neni zadne riziko :? Ale dost mi to komplikuje protoze v cervenci se v tom baraku bude predelavat vytah tudiz jsem myslela ze behem cervna delnici natahaji material a pak to pujde raz dva, takhle zacnu s rekonstrukci nekdy v srpnu :?

• Nahlásit
  • Citovat
17652
3.6.20 19:55
@Anonymní píše:
Jsou to moje penize prave

Tak to bych čekala tuplem, neco se může pokazit vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
3.6.20 19:55

@martina.se souhlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59704
3.6.20 19:56
@Anonymní píše:
Taky z toho mam divny pocit Ackoliv realitka tvrdi ze neni zadne riziko :? Ale dost mi to komplikuje protoze v cervenci se v tom baraku bude predelavat vytah tudiz jsem myslela ze behem cervna delnici natahaji material a pak to pujde raz dva, takhle zacnu s rekonstrukci nekdy v srpnu :?

Nooo.. Realitce bych v tomto nevěřila.. Když nezvládli ani smlouvu, aby prošel zápis napoprvé, počkala bych. I když je mi jasné, že je to komplikace :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 20:02
@martina.se píše:
Nooo.. Realitce bych v tomto nevěřila.. Když nezvládli ani smlouvu, aby prošel zápis napoprvé, počkala bych. I když je mi jasné, že je to komplikace :zed:

Jo mas pravdu. Tak ja pockam. Potrebovala jsem se ujistit ze je to blbost co realitka navrhuje..

• Nahlásit
  • Citovat
59704
3.6.20 20:04
@Anonymní píše:
Jo mas pravdu. Tak ja pockam. Potrebovala jsem se ujistit ze je to blbost co realitka navrhuje..

Za mě rozhodně.. Není to rohlík na krámu, aby člověk mohl riskovat.. Jde o hodně peněz..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2641
3.6.20 20:23

Počkala bych. Jde o to, že teď je to ve fazí „území nikoho“. Představ si, že by se třeba prodávajícímu něco stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3068
3.6.20 20:32

Nikdy! A reklamovala bych smlouvu. Minimalne cenu trzniho najemneho za ten mesic zaplatit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17452
3.6.20 20:37
@Anonymní píše:
Taky z toho mam divny pocit Ackoliv realitka tvrdi ze neni zadne riziko :? Ale dost mi to komplikuje protoze v cervenci se v tom baraku bude predelavat vytah tudiz jsem myslela ze behem cervna delnici natahaji material a pak to pujde raz dva, takhle zacnu s rekonstrukci nekdy v srpnu :?

blbost, když dotyčný zdrhne s penězma, nebo ho srazí autobus, tak oni ti s vymáháním určo nepomůžou. O jakou chybu ve smlouvě šlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72381
3.6.20 21:13
@Keyllah píše:
blbost, když dotyčný zdrhne s penězma, nebo ho srazí autobus, tak oni ti s vymáháním určo nepomůžou. O jakou chybu ve smlouvě šlo?

Tak pokud uz ta druha smlouva bude na katastru a bude spravne, tak ho klidně ten autobus muze srazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17452
4.6.20 06:11
@j.a.n.i1 píše:
Tak pokud uz ta druha smlouva bude na katastru a bude spravne, tak ho klidně ten autobus muze srazit.

jenže to, jestli je ta smlouva správně poznáš, až to KN zapíše. Takže pokud by mu ještě předtím dala peníze a v té smlouvě byla nějaká „další“ chybka je na problém zaděláno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama