Vyplácení mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 18:11
Vyplácení mateřské

Maminky, pokud jsem u prvního dítěte neměla nárok na mateřskou a dostávala jsem rovnou od narození rodičovský příspěvěk, jak je to udruhého? Zákonitě taky nemám nárok na mateřskou, když naváži na druhé dítě rovnou? Děkuji za odpověď.

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65072 příspěvků 08.10.14 18:13

Ano, přesně tak.

Measmille
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 08.10.14 18:30

:) ac je to zahul -neni to klasicke zameatnani :)

Uživatel je onlinematkabagristy
Vesmírná mluvilka 33575 příspěvků 08.10.14 18:52

Z čeho by měla mít PPM vypočítána?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65072 příspěvků 08.10.14 19:03
@blecha72 píše:
Z čeho by měla mít PPM vypočítána?

Tak dokud měli na mateřskou nárok studentky, tak taky byla určená částka, kolik to bude…

Sofi87
Kecalka 205 příspěvků 08.06.17 16:30

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvá než sociálka potvrdí mateřskou? Potřebuji potvrzení pro ZP o mateřské… Pokud to účetní bude posílat příští pondělí, jaká je lhůta potvrzení mateřské? Děkuji moc ;)

Tejule
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 08.06.17 18:51

Od dodání veškerých podkladů - správně podaných jim běží 30 denní lhůta. Tak když to učetní bude posílat 12.6. tak maj čas to zpracovat do 12.7. a poté 7 - 10 dnů na poslaní peněz. POkud se někde udělá chyba, tak od opravení té chyby zase 30 dnů. Stačí to tak?

Sofi87
Kecalka 205 příspěvků 08.06.17 20:25

@Tejule super, to jsem potřebovala vědět. Děkuji ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >