Reklama

Vyplacení porodného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 18:34
Vyplacení porodného

Holky chci se zeptat kdo má všechno nárok na. Porodné? Já vydelavam 12500 čistého, manžel 23500. Nárok na porodné má každý nebo je to zas rozdělené pro ty kdo mají malý. Příjem?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 10.09.18 18:41

Ne nemas narok na porodne. Na porodne dosahnou pouze socialni pripady.

Fifi2
Kecalka 171 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 18:41

Je to hnus, ale na porodné mají nárok jen sociálně slabsi rodiny. Podle této kalkulačky asi nárok nemáte. https://www.penize.cz/…k-na-porodne

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 10.09.18 18:44

Museli byste mit dohromady mene nez 20 817 mesicne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 18:46

Je to směšné :cert: :cert: socky které si udělají děcka tak ty dostanou vše, ale poctivý pracující lidé nemají nárok na nic!! :nevim:

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 10.09.18 18:55
@Anonymní píše:
Je to směšné :cert: :cert: socky které si udělají děcka tak ty dostanou vše, ale poctivý pracující lidé nemají nárok na nic!! :nevim:

Tak si to s temi sockami za to ubohe porodne vymen

theofil
Povídálka 23 příspěvků 10.09.18 18:55

na porodné má nárok rodina- 2 dospělí+1 dítě do 6 let, jejichž čistý měsíční příjem nepřesáhne 27 750.,–kč. přesná částka a další rodinné situace na stránkách úřadu práce.

chs.jasmin
Kelišová 7401 příspěvků 10.09.18 18:57
@Anonymní píše:
Holky chci se zeptat kdo má všechno nárok na. Porodné? Já vydelavam 12500 čistého, manžel 23500. Nárok na porodné má každý nebo je to zas rozdělené pro ty kdo mají malý. Příjem?

Ahoj,

každý nárok nemá - počítá se to podle příjmu. Také se vyplácí jen na první dvě děti a i v případě vícečetného těhotenství se limity mění.

Takže zkus si to tady vypočítat: kalkulačka

:mavam:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28708 příspěvků 10.09.18 19:03
@Anonymní píše:
Je to směšné :cert: :cert: socky které si udělají děcka tak ty dostanou vše, ale poctivý pracující lidé nemají nárok na nic!! :nevim:

poctiví a pracovití lidé nenatahují pro všechny všemožné dávky ruku ke státu.
Porodné zrušit,podporuje se tak leda natalita u vrstev,kde to tak nějak není ve veřejném zájmu.

hafana
Stálice 65 příspěvků 10.09.18 19:06
@Burj Chalifa píše:
poctiví a pracovití lidé nenatahují pro všechny všemožné dávky ruku ke státu.
Porodné zrušit,podporuje se tak leda natalita u vrstev,kde to tak nějak není ve veřejném zájmu.
:palec: :palec: :palec:

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 10.09.18 19:17

Přesně, kdo není schopen uživit sám sebe a vytvořit zázemí pro děti, tak by je neměl mít. Zplodí zase jen neschopné chcípáky, které budou pokračovat v trendu degenerace civilizace.

MisulkaP
Stálice 68 příspěvků 10.09.18 19:23

@TMana :palec: :palec: :palec:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28708 příspěvků 10.09.18 20:18

@TMana řekla jsi to poněkud jadrněji, něco v mém stylu, ale máš pravdu.Natalitu v jakých vrstvách společnosti vlastně podporujeme?Čí hlasy si politici sociálními dávkami kupují?

Fifi2
Kecalka 171 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 21:15

@Poison Eve proč vyměnit? Mě to taky ser*, když dostanu po mateřské stejně směšný rodicák jako socky, tak ať dostanu taky porodné a přídavky jako oni.

debra.morgan
Závislačka 3496 příspěvků 10.09.18 21:18
@Fifi2 píše:
@Poison Eve proč vyměnit? Mě to taky ser*, když dostanu po mateřské stejně směšný rodicák jako socky, tak ať dostanu taky porodné a přídavky jako oni.

kdyz budes mit stejny prijem jako ony, tak dostanes…smele do toho, kdyz ti to za to stojí. :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Tolik lidí z podsvětí? Jak viděli pohřeb Kočky místní

Pompézní pohřeb Jana Kočky mladšího (†28), který koncem září na dálnici D11... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >