Vyplacení zbytku rodičovského příspěvku přes datovou schránku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 13:13

Vyplacení zbytku rodičovského příspěvku přes datovou schránku

Dobrý den, žádal někdo z vás o vyplacení zbytku rodičovského příspěvku po narození druheho dítěte přes datovou schránku? Odpoví vám nějak? Kdy došlo nějaké vyrozumění? Už čekám několik dni, tak jestli se mám nějak ozvat nebo dál čekat? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16108
30.6.22 13:31

Mě přišly peníze a pak až vyrozumění snad za 2 měsíce.
Samozřejmě na to mají 30 dní, takže jestli čekáš pak dní tak to čekej dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
30.6.22 13:54
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.22 15:39

@JancaS84 muzu se zeptat? Jak jsi dokladala svuj denni vymerovaci zaklad? Nebo nejake potvrzeni, ze mas platnou pracovni smlouvu a tutiz mas narok na doplaceni zbytku RP? Dekuju.

• Citovat
  • Nahlásit
16108
2.7.22 16:59
@Anonymní píše:
@JancaS84 muzu se zeptat? Jak jsi dokladala svuj denni vymerovaci zaklad? Nebo nejake potvrzeni, ze mas platnou pracovni smlouvu a tutiz mas narok na doplaceni zbytku RP? Dekuju.

Já už sem nárok neměla. Zadali sme přes manžela, takže mu v práci vyjela mzdovka příjmy za poslední rok, to sme nechali potvrdit na ČSSZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.22 17:35
@Anonymní píše:

Pokud jsi na mateřské, tvůj DVZ mají k dispozici. Případně si můžeš na jejich stránkách najít kontakt na vedoucí pracoviště a napsat mail. Také se může stát, že doplatek se zařadí do nějakého výplatního termínu a teprve odejde. Napiš a zeptej se.
Jestli na mateřské nejsi a nic jiného jsi nedokládala, tak ti asi chybí DVZ otce nebo potvrzení o podnikání.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat