Výplata na cizí účet z důvodu exekuce

35
7.9.20 21:03

Výplata na cizí účet z důvodu exekuce

Dobrý večer,
Můj rodinný příslušník se dostal do exekuce a požádal mně jestli si ke mně na účet může posílat výplatu.
Prý mi žádné riziko nehrozí. Ale nějak tomu nevěřím…
Máte-li zkušenosti s touto situací prosím o radu.

Děkuji a hezký večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
223
7.9.20 21:08

Ja zkusenost mam a samozrejme si exe strhnul a ke me poslal zbytek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
7.9.20 21:09

Nic mi nehrozilo, provozovali jsme x let. O nic neslo. Exe dostal svoje a rodinny prislusnik zbytek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
7.9.20 21:11

To hrozí, je to maření exekuce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1397
7.9.20 21:11

Rozhodně bych to nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
7.9.20 21:13
@Zumpa píše:
To hrozí, je to maření exekuce.

Jako fakt? Exe si nechal udelat srazky ze mzdy. To nejde obejit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4772
7.9.20 21:14

Nedělat to. Pak máš jistotu že nic nehrozí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60483
7.9.20 21:14

@ŠárkaVK vyhýbá se tím exekuci.. Plus se můžou do budoucna domnívat, že máš jeho prachy a můžou to obstavit účet. Stalo se mi kvůli ex svagrovi a soud trval půl roku.. A to jsem tomu *** nikdy s ničím nepomohla, jen kdysi bydlel v domě, který jsem odkoupila.. Upa super věc.. Nešla bych do toho ani omylem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
7.9.20 21:17
@garnier píše:
Jako fakt? Exe si nechal udelat srazky ze mzdy. To nejde obejit :think:

Zcela logicky, proč si ty peníze nenechá posílat na svůj účet? Protože se je pokouší odklánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
7.9.20 21:19

Ještě měl nápad, že bych si udělala další účet, na který by chodila jen ta jeho výplata, abych měla jistotu, že mi nesáhnou na moje peníze. Ale to je taky nesmysl… Zmrazí podúčet, tak zmrazí i ty další na moje jméno. Chápu to dobře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
7.9.20 21:22
@ŠárkaVK píše:
Ještě měl nápad, že bych si udělala další účet, na který by chodila jen ta jeho výplata, abych měla jistotu, že mi nesáhnou na moje peníze. Ale to je taky nesmysl… Zmrazí podúčet, tak zmrazí i ty další na moje jméno. Chápu to dobře?

Plná hlava nápadů, koukám, ale bohužel silně hovězích. S takovým intelektem bych se do boje s exekutorem vůbec nepouštěl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
7.9.20 21:24

@Zumpa Já hlavně potřebuji argumenty pro svoje bližší osoby, na které to zaručeně taky zkusí. A nedej bože, aby to odkývali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18912
7.9.20 21:29

Nedelala bych to, vlastne tim budes napomahat mareni exekučního řízení :nevim: a exekutor mu muze dat rovnou exekuci na plat, ze mu ty cele penize ani neposlou. Max si to muze v práci domluvit, at mu to poslou slozenkou nebo vyplati na ruku, kdyz uz to musi ocuravat, ale at do toho netaha nikoho dalsiho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5228
7.9.20 21:40
@ŠárkaVK píše:
@Zumpa Já hlavně potřebuji argumenty pro svoje bližší osoby, na které to zaručeně taky zkusí. A nedej bože, aby to odkývali.

Ale to uz je jejich problem. Ne tvuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
7.9.20 21:52
@ŠárkaVK píše:

Už jsem to psal, je to maření exekuce. Kdyby měl jen exekuci na plat, tak nepotřebuje používat cizí účet. Evidentně se o něco pokouší a do té sviňárny se snaží natáhnout rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama