Výplata pojistky ze zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanduleD
Echt Kelišová 8122 příspěvků 09.12.17 19:47
Výplata pojistky ze zahranici

Ahoj holky, není tu někdo znalý problematiky výplaty pojištění po bouračce? Rodiče měli loni nehodu na slovensku, nebyli vinici. Pan, co je naboril je pojištěný u čsob, skodu na autě likvidovala česká čsob. Bolestné ma ale vyplatit uz slovenska strana pojišťovny čsob. A teď o co jde. Otec nema účet, šekem prý poslat nelze a ma si najít někoho v Sk na ci účet mají peníze poslat. Opravdu nelze platba jinak poslat? Zkusil navrhnout poslat šekem slovenske pošty v obalce k Mám, ze si na slovenskou postu zajede vybrat. Neproslo ani to.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 5850 příspěvků 09.12.17 20:34

Založit účet u FIO je rychlé, nic se (snad) neplatí a je to bez problémů co se týče výplaty. O jiné bance, která zdarma vede eurové účty nevím. Ale já to řešila před x lety

Ennny
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 09.12.17 20:37

Jo fio je nejlepší je hned a zadarmo a bude to nejjednodušší způsob ;)

JanduleD
Echt Kelišová 8122 příspěvků 09.12.17 21:14

Holky dik za tip.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama