Vyplatí se dočasná protéza před implantátem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8024
23.11.21 08:40

Vyplatí se dočasná protéza před implantátem?

Ahoj, otázka je jasná pro ty kdo má zkušenost. Konečně jsem si zařídila konzultaci na implantaty, termín 3.5.2022. Teď v nejbližších dnech mě čeká vytrhnutí trojek (mléčné špičáky, holt se druhé neprorezaly). Předtím vyvstává otázka, vyplatí se na těch „pár“ měsíců kupovat si náhradní protézu dvou zubů za cenu 12 000kc? Vzhledem k tomu že jsem na rodičáku, a nikam nechodíme. :think: Na implantáty me dřív nikde nevezmou, protože se to musí prý pořádně zahojit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2893
23.11.21 09:02

Ahoj, mně zubař říkal, že nevyplatí. Ale asi to bude dost indyvindy. Navíc u mě jde o stoličky, tak to taky nevím, jestli nehraje roli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
23.11.21 09:10

To spíš asi záleží na tobě, jestli ti to bude esteticky vadit nebo zvládneš být půl roku bez trojek. Mě osobně by těch 12 tisíc asi bylo líto, špičáky přeci jen už nejsou vidět hned na první pohled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
23.11.21 09:16

Tak trojky jsou dost vidět. Já bych si je určitě dala, ale není to pro mne zas tak velká částka a taky chodím mezi lidi. Známý měl problém s jedničkou, nějak se mu implantát „rozbil“ a musel čekat na zhojení kosti a ta provizorní náhrada mu byla nepohodlná. No vypadal jak bezdomovec, kdybych nevěděla okolnosti, tak si ťukám na hlavu. Opravdu to vypadá hodně blbě.
Ale jestli tu dobu hojení strávíš víceméně doma a manžel to přežije, tak je jasný, že na rodičáku se ti to nevyplatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat