Vyplatí se kupovat plenky do zásoby ?

59
28.11.20 11:47

Vyplatí se kupovat plenky do zásoby ?

Dobrý den, prosím o radu. Nakupujete plenky do zásoby případně kolik balíku vždy vezmete? Momentálně mají moje děti 9 měsíců- jsme u velikosti 4. Obě váží kolem 9kg. Od narození jsem vždy koupila plenky až když nam docházely ale teď přemýšlím zda je výhodnější to kupovat dopředu, když už jsme u čísla 4 a děti nepřibírají tak rychle. Do kdy měli případně vaše děti plenky číslo 4? ( jen pro představu ). :hug: Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20118
28.11.20 11:53

Ja mam 18. měsíční a velikost 4 ma uz od 10 měsíců (mozna i driv, uz presne na den nevim, ale pres pul roku urcite) a jeste cekam, ze dlouho bude mit, starší uz ani vetsi velikost nez 4 nemel, tu mel do 2 let a pak s odplenkoval. Takze bych do zasoby klidne nakoupila. Nas vzdycky dostava zasobu na narozeniny, vanoce atak :) jinak beru podle akce a taky podle toho, jak do kramu dorazim kdyz nejsem autem, tak vezmu balik a jdu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51635
28.11.20 11:57

Tohle uz mame za sebou. Nastesti. Kdyz jsem mela dati male, tak jsem zasoby plenek, kapesniku, UM delala. Vse se spotrebovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11241
28.11.20 11:59

Moje deti na velikosti 4 ve 2r koncily (vsechny jsem ve 2r odplenkovala, pokud pominu, ze nejstarsi mela blok a do 3r kadila jen do pliny), ale byly drobnejsi. Zasoby jsem extra nedelala, tak na mesic max. Mozna v dnesni dobe Covidu bych se zasobila vic. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
28.11.20 12:01

Zrovna tu velikost 4 potřebují děti hodně dlouho… Takže nakoupit do zásoby není špatné. My jsme měli dlouho 4, pak ještě 4+.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6152
28.11.20 12:16

Velikost 4 mají děti dlouho. Pokud máte peníze navíc a nějakou opravdu výhodnou akci (ne třeba -30% co je každých 14 dní v každým hyper a super marketu). Tak klidně zásobu na x měsíců udělejte. Menší velikosti bych nebral na víc jak měsíc - dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2898
28.11.20 12:30

Určitě nakoupit v klidu v akci a mit průběžně spotřebu cca na mesic až dva vůbec není od věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15034
28.11.20 12:32

Kupuji vždy v akci, ale nijak velké zásoby nedělám, mám tu tak 3-4 balíky po 44 ks. to mu vydrží cca do další akce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
28.11.20 12:37

Známá si koupila rovnou paletu přes internet, věděla že chce ještě jedno dítě, doma prostoru dost a peníze na ni byly. Ještě to preprodávala kamarádkám za lepší cenu než by koupili v akci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1637
28.11.20 13:05

My většinou kupujeme měsíční krabici v akci, vydrží do další akce. Ale dcera má 15 m a teprve teď prechazime z 3 na 4. Tak jsme těch 4 vzali rovnou dvě krabice, předpokládám, že tuhle velikost bude mít až do odplenkovani :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
28.11.20 13:13

Děkuji moc za vaše rady. Tu zásobu si nejspíš udělám. Normálně kupuji když jsou v akci Albert Plenky 8 baleni. Máme dvojčata takže to vystačí přesně na měsíc ale za měsíc se někdy stane že tu slevu na Albert plenky nestihnu tak vezmu jiné plenky v akci. Dřív jsem se bála že z té 4 děti rychle vyrostou, proto jsem nebrala plenky ve velkém. Ale asi si udělám zásobu na další 3 měsíce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4951
28.11.20 13:24

@natyateri dobrá je i ta velikost 4+, záleží jaké ty děti jsou stavbou těla. U nás obě holky stehýnka, takže najednou 4 nic moc, ale 4+ úplně super. Měla jsem doma tak 12 balíků do zásoby na každou, ale opravdu to musela být super akce a hlavně ty plenky jim musely sedět. Pak na každou asi 3 balíky 5 a pak se kolem těch 2 let odplenkovaly, ale na noc velikost 5 byla do těch cca 2,5 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.20 13:25

Mě se nevyplatilo dělat zásoby ničeho. Plínky sem pak prodávala protože z nich vyrostl a mlíko jsme měnili chvíli po přechodu na dvojku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19299
28.11.20 13:27

S dvema detma jsme na 4 koncily. Ale pozor, kolem roka, kdyz deti jiz samy staly, jsme prechazeli na ty natahovaci, ne rozlepovaci. Bylo to praktictejsi, nemusela jsem je při prsbalovani pokladat, od urciteho veku bylo prebalovani na zadech boj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2139
28.11.20 13:41

Nedělám zásoby. Na co? V akci jsou někde pořád a kdyby ne, koupím balík bez akce. Kromě neděle seženu pleny každý den :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat