Vyplatí se nakupovat na vinted?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
172
19.1.22 18:42

Vyplatí se nakupovat na vinted?

Zjistila jsem, že na vinted se dá nakupovat oblečení pro děti a je ho tam docela dost. Jaké máte zkušenosti vy? Dají se tam nakoupit hezké kvalitní kousky za pár korun nebo je to prostě takový sekáč? Vím, že u ženského oblečení je to jak kdy, ale dlouho jsem tam nic nekupovala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1161
19.1.22 18:50

Pro sebe jsem ještě nekupovala, ale pro malého často a super, nové už skoro nekupuju. Mám tam filtr na velmi dobré a nové oblečení 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
19.1.22 18:50

Moje děti mají věci v podstatě jen z vintedu anebo poděděné po příbuzných :D a nejsem socka :lol: nové kupuju boty a sem tam něco, když to na vintedu nemůžu sehnat.
Je to prostě i tom, co kdo nabídne a jestli na tu nabídku pristoupis. Někdy tam jsou kousky, které budou nic moc, ale to se dá poznat z fotek nebo z popisku. Ale dají se vychytat v podstatě nové nebo skoro nové veci, co to předchozí dítě mělo na sobě třeba dvakrát nebo vůbec, a je ti za zlomek původní ceny… Musíš to vychytat a někdy trochu vycekat tu správnou nabídku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28389
19.1.22 18:56

@katharina25 chápeš ale, že to není obchod s oblečením, ale portál kde lidí inzerují svoje vlastní oblečení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26710
19.1.22 18:58

Pro sebe moc ne, jednak mám nestandardní postavu a hlavně tam za kvalitní věci chtějí pomalu tu samou cenu jako za nový. Ale dětem tam nakupuju opravdu hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3235
19.1.22 19:19

Já tam na děti nakupovala často, i něco sobě. Teď, od tý doby, co mají ty nový podmínky, jsem tam nic nekupovala, ale asi to moc změna nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2032
19.1.22 19:25

Já jsem tam koupila super věci od docela luxusních značek jako nové. Ale s prodejem mám potíž. A je pravda, že ty lepší kousky tam bývají měsíce i roky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
19.1.22 19:42

Tak on to hlavne je sekac. Lidi prodavaji jejich nevyuzite veci.

Pro dite nakupuju hodne. Rada vyuzivam veci, ktere mi neni lito venku znicit. Hlavne detem to skoro vzdycky sedi. Jeste nemaji krivky, ruzne proporce atd :D

Pro sebe jsem uz taky koupila nekolik veci. Neco super, neco nesedelo. Ale jeste se mi nastesti nestalo, ze by me ten prodavajici oblafl treba na kvalite nebo stavu obleceni.

Jinak se tam da nastavit, ze chces vyhledavat jen nove veci nebo veci v dobrem stavu. Nebo konkretni znacky. A to hodne usnadni praci i ty penize :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3442
19.1.22 19:46

Kupuju a prodávám hlavně dětské. Pro sebe občas a je to risk. Jednou mi přišel kabat tak zatuchlej, že s nim nešlo už nic dělat a letěl do popelnice, ale taky jsem tam koupila skoro novou kvalitní bundu, kterou moc ráda nosím. Mám ji už 5 let a pořád je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1637
19.1.22 20:05

Na dítě tam kupuji pořád něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
19.1.22 20:08

A jaký rozdíl je mezi „hezké kousky za pár korun“ a „sekáč“? :nevim: Co koupíš, to máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5290
19.1.22 21:11

Já tam kupuju věci pro sebe a super. Mám oblíbenou značku, kterou znám i jsem tam par let pracovala, a není pro mě problém poznat výhodnou nabídku, mám nakoupen skoro cely šatník tam a za par korun vzhledem k ceně novych věci :D casto se toho lidi chtějí zbavit a neřeknou si moc :palec:

Na druhou stranu někteří už neví, co by za to chtěli, a prodávat použitou věc třeba za 50, 80, 100 procent původní ceny mi přijde totálně mimo. Já kupuju maximálně za 30 procent, ale top je tak 10-15 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (Teď ale už všechno mám, takže poslední nákupy byly tak před půl rokem, kdy jsem se po porodu nemohla do ničeho vejít).

Dětské nevím… to kupuju nerada, málokdo prodává za rozumné peníze. To už si za to raději na děti koupím úplně nové věci :think: stejně plánujeme ještě jedno, tak to pak bude dědit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1281
19.1.22 21:26

Vybírám si konkrétní kousky a značky a když něco opravdu chci, tak si nastavím filtr a hlídám nabídky každý den. Teď třeba dětem zimní bundy na příští zimu 😁. Spousta lidí například zapomene úplně novou bundu ve skříni a pak se toho v půlce zimy zbavují, protože je dítěti malá… je to ale dost o štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
20.1.22 09:36

Nakupuju tam moooc ráda. Sobě i dětem a jsem spokojená :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12463
20.1.22 09:39

A co kdyby si se tam podívala a použila vlastní usudek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat