Vyplatí se nákupy na kosik.cz?

354
16.3.17 16:07

Vyplatí se nákupy na kosik.cz

Dobrý den zajímalo by mě, jesli někdo nakupujete na Kosik.cz, kdy Vám zdarma přivezou nákup až domů, já jsem si teď poprvé objednala, ale třeba cukr moučka za 35,–Kč, ale zase jiné věci mi přijdou jako v obchodě a tak nevím, protože dřív jsem moc na ceny nekoukala a koupila to co jsem potřebovala ted bych chtěla více šetřit a tak mě zajímá jestli nekoukáte na ceny a upřednostnujete pohodlí, že vám nákup přivezou až domů, nebo si raději nakoupíte v supermarketu. Zkusila bych i Tesco, ale to k nám nedováží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Doe_Jane
16.3.17 16:10

No to je tak citlivé téma že nevím jak to přežiješ

• Citovat
  • Nahlásit
3198
16.3.17 16:24

Proč anonym? 8o :roll: nakupuji přes rohlík. cz, je to pohodlnější, ceny kolikrát lepší, jen si na to hold počkat až když uvolní termín rozvozu, pr objednávala jsem v 11 dopoledne, první volný termín rozvozu až druhý den v 17hod, během dne se uvolnil termín na rozvoz ještě ten den a bylo, večer jsem měla doma nakoupeno bez námahy a nervů z front :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
16.3.17 16:36

Já na košíku nakupuju a jsem spokojená..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
klm
62
16.3.17 16:46

Ja jsem parkrat nakoupila na rohlik.cz a byla jsem spokojena, dobry vyber v klidu z domova a kdyz jsem pak zkousela trochu srovnavat ceny, prislo mi, ze neco je levnejsi, neco drazsi, ale celkove mi to nijak zasadne drazsi neprislo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17669
16.3.17 16:47
@Doe_Jane píše:
:mavam: :pankac: :zed: :zed: Tady jsou momentálně citlivé informace i takového rázu, že někomu chutnají brambory. (to je jen příklad). :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
16.3.17 17:23

Některé věci jsou dražší a nějaký levnější :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32114
16.3.17 17:42
@Doe_Jane píše:
:mrgreen: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5326
16.3.17 17:50

Sice nenakupuji ale chystám se na to. Převážně se snažím plno věcí objednávat na netu.My když jdeme nakoupit tak tam utratíme spoustu peněz za blbosti :lol: takhle si objednám jen co potřebuji a tím pádem usetrim :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31693
16.3.17 18:12

Parkraz jsem nakoupila, nekdy maji fajn akce, ale vyhradne online, to se urco nevyplati, obecne je kamenny kram levnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20755
16.3.17 18:17

Mám vyzkoušené Tesco, koloniál i košík - Tesco má největší sortiment zboží a dost akcí, tak se ušetřit dá. Mají zeleninu, maso, sýry z pultu, netřeba kupovat balené. Nikdy mi nepřivezli nic špatného. Nevýhoda: příliš mnoho zboží, nějak mi ta objednávka přetéká samými „potřebnými“ věcmi :zed: :mrgreen:

koloniál a košík jsou srovnatelné. Na váhu mají jen OVOZ, maso a sýry jen balené. Menší výběr zboží, akce jsou. Tady ušetřím víc - ale jen proto, že je toho zboží méně k prohlížení.

tak jako tak - ušetřím hromadu času a nemusím trpět v davech v obchoďáku - a to je pro mě obrovské plus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
16.3.17 18:29

Nedávno jsem to zkoumala, zelenina nejlevnější na kolonial.cz, pak na kosik.cz a s odstupem nejdražší na rohlíku. Předpokládám ale, že se to může lišit čas od času. Koření se vyplatí kupovat spíš jen v albertu, kde mají svoji značku a koření stojí 3, 4 koruny. To samé těstoviny, džusy a podobné věci, kde má albert (resp. třeba tesco) svoji značku. Na online obchodech bych nakupovala pití, když je v akci, prací prášek a další těžké věci. Ale pokud nemusíte tolik řešit cenu, tak bych kupovala vše a brala to tak, že ušetříte čas i stresy v obchodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 16:29

Rozhodne ne! nesplehejte se na fotky! skutecnost byva jina Kosik je drazci nez nakup v supermarketu! To same plati o ostatnich! nekupujete kvalitu, kterou tvrdi! kupujete pohodli a riziko ze budete se zbozim zklamani!

• Citovat
  • Nahlásit
13232
9.8.20 07:40

@petru80 za me je kosik teda příšerně drahy, jednou jsem ho objednala z nouze v obdobi korony, protože Tesco melo plno :zed:

Babicce objednáváme Tesco, maji akce a vyjde dobře. Taky jsem drive vyuzivala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama