Vyplatí se shánět stavební firmu na poptávkových webech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanka.step
Nováček 4 příspěvky 20.02.17 08:56
Vyplatí se shánět stavební firmu na poptávkových webech?

Ahojky, koupili jsme baráček a jsem z něj nadšená. Ale trochu přemýšlíme o rekonstrukci. Netušim ale kde sehnat solidní firmu. Nejlepší je asi hledat to přes známé, ale takovou možnost nemáme :( Existují tedy na internetu nějaké seznamy solidních firem, nebo třeba jsem slyšela o poptávkových stránkách (třebas aaapoptavka, epoptavka). Máte s tím zkušenost? Nerada bych se tím zabývala, kdyby to bylo k ničemu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

janaloubova
Nováček 2 příspěvky 20.02.17 09:33

Taky bych to zkusila, prý se dá i ušetřit. Což se v dnešní době určitě hodí.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 20.02.17 09:43

Určitě bych to zkusila, manzel obcas taky vezme zakazku pres tyhle portaly (ale některé maji dost vysoka procenta )a pozor na reference a nevolit tu nejlevnejsi, to se málokdy vyplatí

novotnak123
Nováček 3 příspěvky 20.02.17 10:59

Souhlasím, kamarád měl přes ně sjednanou firmu a prý v pohodě. Nestěžoval si :)

novotnak123
Nováček 3 příspěvky 20.02.17 11:01

Být tebou, tak zkusím tu epoptavku a ještě se určitě podívám i jinam.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 20.02.17 11:27

@hanka.step Nevěřte, že tam naleznete kvalitu a solidnost. Tyhle portály jsou o jediném a to o ceně, nic jiného tam nenajdete. Každý kdo něco umí nemá potřebu zde inzerovat.
Na začátku dostanete super cenu od firmy z druhé strany republiky a na konci stavby z toho bude nejdražší firma ve střední Evropě.

petra-koskova
Nováček 8 příspěvků 20.02.17 11:46

Musím teda říct, že loni jsem něco hledala a zadala poptávku a žádná nabídka nepřišla - ale možná to bylo dáno tím zbožím, není zcela běžné.

caldrde
Nováček 8 příspěvků 20.02.17 11:56

Podle mých zkušeností - nezadávat to na celou republiku, aby to opravdu nebyla firma kdoví odkud. Nenechat se nalákat podezřele nízkou cenou. Prověřit si firmu, hledat reference. A taky podle toho, jak velká je ta rekonstrukce, předělávat celej barák, tak asi hledám spíš osobně než jen tak na netu :)

nosada
Nováček 7 příspěvků 20.02.17 13:06

Zkusila bych to, za to nic nedáš, když je to zadarmo, aspoň si uděláš představu o cenách :)

karosa287
Nováček 2 příspěvky 20.02.17 13:22

My v loni v listopadu sháněli dopravu, protože se musela převést na slovensko paleta se zobžím. A přes tu epoptávku jsme dostali asi 14 nabídek, takže za mě spokojenost.

sarkapos
Nováček 5 příspěvků 20.02.17 14:54

Já používám oba ty poptávkové weby a většinou jsem sehnala, co jsem chtěla. Někdy nepřišla žádná nabídka to je pravda, ale většinou jich bylo dost, aby se dalo z toho něco vybrat.

slapami
Nováček 10 příspěvků 20.02.17 15:00

Obávám se, že tam jsou firmy, který moc zákazníků nemají..teda že je neumí sehnat jinak.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 20.02.17 15:16

@slapami Přesně tak. Mám denně na PC 50 poptávek a to jsem jim již nesčetněkrát psala, že nikde nechceme být uvedeni, že nemáme zájem. Jsme tam pořád, nikdo po nás nechce žádné peníze za uvedení a já bez otevření denně mažu, protože mne to obtěžuje. No tak jakou to může mít úroveň, když je to zdarma a je tam každý koho najdou v živnost. rejstříku.

sarkapos
Nováček 5 příspěvků 20.02.17 16:14

Hodně záleží na tom, co se shání a jak přesně tam zadáš co potřebuješ.

Co vím, tak pro ty firmy to zdarma není, ty za to něco platí. Takže podle mě chodí nějaké ukázkové poptávky bez kontaktů. V těch mailech by někde mělo být uvedeno, jak to zasílání zrušit. Někde dole to bylo pokud si vzpomínám.

hanka.step
Nováček 4 příspěvky 20.02.17 16:35

Tak tedy děkuju moc za rady :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >