Výplatní páska, poradna prosím?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 07:05
Výplatní páska, poradna prosím?

Dobrý den,
nenašla by se tu nějaká hodná duše, která by mi pomohla ověřit moje výplatní pásky? Ja se v tom moc neorientuji a nevím, zda mě zaměstnavatel neklame. :?
Mockrat dekuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 16.05.19 07:07

V cem konkretne by Te mel klamat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 07:11

@Tazvesnice v odpracovaných hodinach, kdy mi tvrdí, ze za leden a únor mi chybi hodiny. Byla jsem na neschopence oba dva mesice, tak jestli mi prvni neplacené tri dny nepočítal tak, že tam nejsem.. Protoze jsem mela za duben dostat vyssi vyplatu za přesčasy a on mi rekl, ze zadne přesčasy nemam, protoze mi chybely hodiny z ledna a unora.

histep
Závislačka 4798 příspěvků 16.05.19 07:23
@Anonymní píše:
@Tazvesnice v odpracovaných hodinach, kdy mi tvrdí, ze za leden a únor mi chybi hodiny. Byla jsem na neschopence oba dva mesice, tak jestli mi prvni neplacené tri dny nepočítal tak, že tam nejsem.. Protoze jsem mela za duben dostat vyssi vyplatu za přesčasy a on mi rekl, ze zadne přesčasy nemam, protoze mi chybely hodiny z ledna a unora.

No a mel je pocitat jako ze tam.jsi, kdyz jsi v praci nebyla?

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 16.05.19 07:42

@histep zakladatelka asi mysli ty prvni tri dny na neschopence, kdy je clovek doma zadarmo, ze? :kytka: jestli to tak je, tak bych si se zamestnavatelem promluvila, takhle to na me puspobi, ze se brani proplaceni prescasu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 07:45

@Tazvesnice ano. Jde mi o to, že mám z toho pocit, že zaměstnavatel po mně chce ty dny napracovat, což je prece blbost ne? :? 8o

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 16.05.19 07:47
@Anonymní píše:
@Tazvesnice ano. Jde mi o to, že mám z toho pocit, že zaměstnavatel po mně chce ty dny napracovat, což je prece blbost ne? :? 8o

Je to blbost, takhle to totiz nefunguje.. jedna se o vetsiho zamestnavatele nebo nejakeho soukromnika?

histep
Závislačka 4798 příspěvků 16.05.19 07:55
@Anonymní píše:
@Tazvesnice ano. Jde mi o to, že mám z toho pocit, že zaměstnavatel po mně chce ty dny napracovat, což je prece blbost ne? :? 8o

Puvodni formulaci jsem. pochopila jinak. Ne, ty prvni 3 dny si nemas napracovavat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 07:58

@Tazvesnice jedná se o p. reditelku, ktera vlastni dětskou skupinu, ve ktere pracuji. Má dvě “soukrome skolky”.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66514 příspěvků 16.05.19 08:27

Tak zacerni osobní udaje a hod sem ty pasky. A pracovni dobu mas jakou, pravidelnou, nepravidelnou, kolik hodin tydne mas ve smlouve?

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 16.05.19 09:11
@Anonymní píše:
@Tazvesnice jedná se o p. reditelku, ktera vlastni dětskou skupinu, ve ktere pracuji. Má dvě “soukrome skolky”.

Pani reditelce bych rekla, ze chci videt celou svou dochazku od zacatku roku a hlavne tedy dny, kde mi dle jejiho nazoru chybi ty hodiny :nevim: pokud se bude jednat o ty prvni tri dny na neschopence, tak bych tedy hodne razne pani reditelce rekla, ze udelala chybu a ze zadas, aby to okamzite napravila!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 09:46

@j.a.n.i1
Mám ve smlouvě dáno 40 hod tydne - 160 za mesic.
Docházku tu mam pravidelnou, alw musim byt kazdy den aspon o 30min - 1,5hod vic.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66514 příspěvků 16.05.19 10:03

Za leden je paska ok, za unor mas podle me zaplaceny o 1 den vic, nez bys mela mit.

histep
Závislačka 4798 příspěvků 16.05.19 10:09
@j.a.n.i1 píše:
Za leden je paska ok, za unor mas podle me zaplaceny o 1 den vic, nez bys mela mit.

Souhlas.
Zakladatelko, není tedy v únoru ten 1 zaplacený den navíc právě proplacení přesčasů?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 10:17

@j.a.n.i1 to vůbec nevím, spis se mi jedna o to, ze mi rika, ze mi stale chybi z ledna a unora hodiny a nevim kde.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama