Reklama

Vyplavení neoplozeného vajíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fly.zuzka
Stálice 77 příspěvků 27.02.17 11:55
Vyplavení neoplozeného vajíčka

Přeji pěkný slunečný den, mám možná hloupý dotaz, kdyby s tím někdo za mnou přišel, tak si asi taky ťukám na čelo. Ale s přítelem se snažíme o dítě. Měli jsme sex několikrát během pravděpodobné ovulace a to i 19. den cyklu, cca 15 min poté jsem při utírání objevila na papíře takovou malinkou cca 1 mm tmavě červenou tečku, nemohlo to být ještě zatím neuhnízděné oplodněné vajíčko a my ho spermiemi vyplavili?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 27.02.17 11:58

Ne

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 27.02.17 12:01

Leda by měl chlap místo penisu wapku a narval to tam pod tlakem 120 barů, ale to by krom vajíčka šlo víc věcí…

Ne, vajíčko to fakt být nemůže :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 27.02.17 12:01

Ne

Jindřiš
Extra třída :D 10447 příspěvků 27.02.17 12:02

Ne

fly.zuzka
Stálice 77 příspěvků 27.02.17 12:16

Děkuji..Už jsem jednou potratila, tak teď řeším takové hlouposti.

fly.zuzka
Stálice 77 příspěvků 27.02.17 12:17

Uklidnili jste mě.

renap
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 27.02.17 12:56

@fly.zuzka No,pokud jsi žena a ne slepička, tak tvoje vajíčko je tak malinké, že pouhým okem vidět není, pouze pod mikroskopem. Touž by muselo být mnohem starší embryo, aby bylo vidět.

fly.zuzka
Stálice 77 příspěvků 27.02.17 21:25

@renap Tak to si nemyslím, myslím že tak minimálně už půl mm má.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama