Vyplavení neoplozeného vajíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fly.zuzka
Stálice 97 příspěvků 27.02.17 11:55
Vyplavení neoplozeného vajíčka

Přeji pěkný slunečný den, mám možná hloupý dotaz, kdyby s tím někdo za mnou přišel, tak si asi taky ťukám na čelo. Ale s přítelem se snažíme o dítě. Měli jsme sex několikrát během pravděpodobné ovulace a to i 19. den cyklu, cca 15 min poté jsem při utírání objevila na papíře takovou malinkou cca 1 mm tmavě červenou tečku, nemohlo to být ještě zatím neuhnízděné oplodněné vajíčko a my ho spermiemi vyplavili?

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19841 příspěvků 27.02.17 11:58

Ne

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 27.02.17 12:01

Leda by měl chlap místo penisu wapku a narval to tam pod tlakem 120 barů, ale to by krom vajíčka šlo víc věcí…

Ne, vajíčko to fakt být nemůže :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 13734 příspěvků 27.02.17 12:01

Ne

Jindřiš
Extra třída :D 10531 příspěvků 27.02.17 12:02

Ne

fly.zuzka
Stálice 97 příspěvků 27.02.17 12:16

Děkuji..Už jsem jednou potratila, tak teď řeším takové hlouposti.

fly.zuzka
Stálice 97 příspěvků 27.02.17 12:17

Uklidnili jste mě.

renap
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 27.02.17 12:56

@fly.zuzka No,pokud jsi žena a ne slepička, tak tvoje vajíčko je tak malinké, že pouhým okem vidět není, pouze pod mikroskopem. Touž by muselo být mnohem starší embryo, aby bylo vidět.

fly.zuzka
Stálice 97 příspěvků 27.02.17 21:25

@renap Tak to si nemyslím, myslím že tak minimálně už půl mm má.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >