Vyplazování jazyka u jedenáctiměsíční

Anonymní
2.4.16 21:35

Vyplazování jazyka u jedenáctiměsíční

Dobrý večer maminky, naše jedenáctiměsíční dcera posledni dobou ma casto vyplazeny jazyk, vypada to zvláštně… Mohlo by to byt i k zoubkum? Některé uz mame, ale pred tim toto nedělala.. Dekuji za zkusenosi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

609
2.4.16 21:46

Naše mladší to dělá taky, prostě se jí to líbí. Někdy to dělá, když se soustředí, někdy když s námi laškuje, někdy prostě jen tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.16 21:51

Jo taky mam dojem, ze to dela kdyz se soustředí…různé ho točí do rulicky a kroutí s nim..ale fakt to vypada dost divne :D

• Nahlásit
  • Citovat
3686
2.4.16 21:53
@Anonymní píše:
Jo taky mam dojem, ze to dela kdyz se soustředí…různé ho točí do rulicky a kroutí s nim..ale fakt to vypada dost divne :D

Třeba bude mít ten dar až bude větší, že ho po stranách sroluje :-D já to vždycky chtěla umět :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
2.4.16 21:54

Legrační to je a roztomilé :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.16 21:56

No je pravda, ze tak jak ona, to nesvedu :mrgreen:..vypada jak retardovana trochu ted, tak jsem znejistela..pak jsem mrkla, co na to pan Googl a to se ukázalo jako fatální chyba..

• Nahlásit
  • Citovat
609
2.4.16 21:59

A co jsi tam zjistila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1239
2.4.16 22:02

Nase to taky dela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.16 22:03

Angelmannuv syndrom a podobne lahůdky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
609
2.4.16 22:07

Proboha, to vůbec nečti. Je to úplně normální. I některé starší děti vyplazují jazyk, když se třeba soustředí. U malé vím, že jsem ji to naučila a tak to dělá. Je v pořádku. Neplaš se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
2.4.16 22:27

Naše to dělá taky (16 m). Hlavně když po ní něco chci, to na mě vyplázne jazyk, otočí se na patě a jde pryč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3876
2.4.16 22:44
@Dojcanis píše:
Třeba bude mít ten dar až bude větší, že ho po stranách sroluje :-D já to vždycky chtěla umět :-)

Nám ve škole prof tvrdil, že je to daný dědičně. Prý to aspoň jeden z rodičů musí umět 8) Já to umím :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2582
2.4.16 22:45

Naše malá to dělá taky. Je jí osm měsíců. Zarazí jazyk za dáseň a výplazne. Dělá to to tak třeba půl hodiny v kuse. Líbí se jí jak to mlaska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.16 09:31

Dcera to taky dělala, ale až po tom co ji to naučil přítel jak si s polu hráli. Líbí se jí, jak nás rozesměje.
Ze zoubkama to může souviset, protože svědí dásiňka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama