Výplně kruhů pod očima - zkušenosti

Anonymní
18.7.20 08:13

výplně kruhů pod očima - zkušenosti

Dobrý den, předem se omlouvám za anonymitu, ale estetická dermatologie je i v dnešní době docela choulostivé téma. Proto prosím o odpovědi jen ty se zkušenostmi. myslím si že už mám na to věk, proto zvažuji nechat si udělat výplně kruhů pod očima - kys. hyaluronovou. Nicméně, doktorka, ke které chodím na jiné úpravy právě toto nedělá ( i když s výplněmi pracuje), tvrdí, že výsledek nemusí vždy dopadnout hezky. Tak právě se ptám: má s tím někdo zkušenost? Jak dlouho vám vydržely? popř, nechaly jste si je udělat znovu a když ne, nebylo to pak ještě horší? Bojím se spíš toho, že pokud to vyprchá, zbyde mi pod očima něco ještě více nevzhledného, než kruhy…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.7.20 21:43

Ahoj, jestli mohu doporučit tak vlastní tuk pod oči je to nejlepší. Já ho mám, sice jsem byla po operaci v lokální anestezii pěkně zmasakrovana, otekla a zmodrena, ale výsledek je ten co chceš. Neboli to!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.7.20 21:46

Mrkni zde

• Nahlásit
  • Citovat
121
25.7.20 22:04

Ahoj, já je mám a jsem maximálně spokojená ;) Trpím na velmi tmavé kruhy pod očima a ta výplň to jakoby “napne”, takže nejsou tak propadlé, tmavé a lépe se i nanáší korektor. Aplikace není úplně příjemná, ale je to chvilička a vydrží mi to tak 6-9 měsíců. Určitě doporučuji, u mě je to rozdíl jak blázen :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.20 16:18

Nie sú to teda priamo výplne a neviem ako vážne tie kruhy pod očami máš…ale skúšala si niekedy Remescar? Mne osobne teda dosť pomohol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31965
28.7.20 19:40

Proč choulostivé téma? Že Tě báby s třemi bradami pomluví? Kašli na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama