Vyplnění žádosti na mateřskou na druhé dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Květinka 3
Stálice 70 příspěvků 17.10.18 10:47
Vyplnění žádosti na mateřskou na druhé dítě

Zdravím..Potřebuji poradit jestli máte některá zkušenost. Čekám druhé dítě a nevím jaké datum mám vyplnit v kolonce kdy jsem naposledy byla v zaměstnání když jsem doposud pobírala rodičák ale zaměstnání mi stále trvá.
Mám tam napsat poslední datum kdy jsem byla v práci u prvního dítěte což bylo skoro před třemi lety,
Děkuji za vaše zkušenosti.

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reakce:
pavlina1995
Povídálka 49 příspěvků 17.10.18 11:06

Zavolejte na socialku nebo do prace tam vam 100% poradi

Wertscha
Povídálka 15 příspěvků 17.10.18 11:29

U te polozky je odkaz na poznamku dole, ktera rika, ze toto vyplnuje jen osoba dobrovolne nemocensky pojistena, takze pokud jste zamestnanec, tak se tento radek nevyplnuje. Resila jsem to pred par mesici ve stejne situaci :)

lachtanice86
Kelišová 6643 příspěvků 17.10.18 13:23

@Květinka 3 si to ještě jednou pořádně přečti a zjistíš že je tam odkaz na poznámku, že ten datum vyplňuje jen ten kdo je dobrovolně nemocensky pojištěn. Což se tebe jako zaměstnance netýká

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >