Vyplňování dotazníků - přivýdělek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dement231
Kecalka 107 příspěvků 07.10.18 07:25
Vyplňování dotazníků - privydelek

Ahoj, nevíte o nějakých dotaznicich, kde opravdu vyplácejí a kde máte peníze třeba i z doporucovani nových členů? Dělala jsem my- map a vydelavalamesicne třeba 2500,– na tom, ale přestali chodit dotazniky a není možné momentálně doporučovat nové členy :/ hledám proto něco podobného

Reakce:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 07.10.18 08:23
@dement231 píše:
Ahoj, nevíte o nějakých dotaznicich, kde opravdu vyplácejí a kde máte peníze třeba i z doporucovani nových členů? Dělala jsem my- map a vydelavalamesicne třeba 2500,– na tom, ale přestali chodit dotazniky a není možné momentálně doporučovat nové členy :/ hledám proto něco podobného

To jsou ty dotazniky, kde o sobe pises uplne vse? Pred x lety me kolegyne do jednoho lanarila, jmenoprijmeni, vek, bydliste, financni pomery, vydelek, banku kde je ucet..sla jsem od toho, ziram co jsou lidi za par susni na sebe schopni vyzradit cilene..

dement231
Kecalka 107 příspěvků 07.10.18 08:26
@lilith1 píše:
To jsou ty dotazniky, kde o sobe pises uplne vse? Pred x lety me kolegyne do jednoho lanarila, jmenoprijmeni, vek, bydliste, financni pomery, vydelek, banku kde je ucet..sla jsem od toho, ziram co jsou lidi za par susni na sebe schopni vyzradit cilene..

Všechno určitě ne, to bude nejspíš něco jiného, teď už je to jinak :)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 07.10.18 09:23
@dement231 píše:
Všechno určitě ne, to bude nejspíš něco jiného, teď už je to jinak :)

No krom rodneho cisla asi vse.

eumedon
Extra třída :D 13724 příspěvků 08.10.18 07:12
@dement231 píše:

To těžko, v EU platí GDPR, kde je zakázáno evidovat osobní údaje bez právního důvodu. Jestli mermo mocí hledáš spammery, před kterýma se chceš svlíknout donaha za pár šušňů, tak leda mimo EU. Jestli ti teda nevadí, že pak to mohou zneužít proti tobě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >