Výpočet pohlaví miminka dle "stáří" krve rodičů

4
24.8.20 13:54

Výpočet pohlaví miminka dle "stáří" krve rodičů

Zdravím všechny rodiče. Jdu sem asi s poněkud divným dotazem/prosbou… Dělám si takový soukromý průzkum úspěšnosti jedné (nevědecké) metody na určení pohlaví miminka. Možná jste o ní už slyšeli. Jde o tzv. metodu stáří krve. Vychází se z toho, že krev se v těle kompletně obmění po sedmi letech. A podle toho, který z budoucích rodičů má zrovna v době početí krev dominantní, toho pohlaví bude mít i dítě. Jde o to, že se většinou uvádí jako dominantní krev ta mladší. Ovšem moje babička, které se podle téhle metody u většiny jejích rodinných příslušníků a známých povedlo pohlaví dětí správně určit (ještě než ho prozradil ultrazvuk), vždy zarytě tvrdila, že dominantní je ta starší krev. U nás to taky spočítala správně. Člověk si řekne, tak jasně, vždycky to někomu vyjde, je to přece 50/50. Jenže když jsem to pak počítala i u několika našich kamarádů, vyšlo to (dle babiččina způsobu) vždycky. Jasně, mohla to být zase jen náhoda, lidí, u kterých jsem to počítala, nebylo zase tak moc. Ale stejně mi to přijde docela zvláštní a chtěla bych to vyzkoušet na větším vzorku ;) Budu vám proto moc vděčná, když se se mnou podělíte o tyto údaje, které se týkají přímo vás a vašich dětí:

• Věk matky dítěte v DOBĚ POČETÍ
  • Věk otce dítěte v DOBĚ POČETÍ
  • Pohlaví dítěte

Na základě získaných dat pak porovnám, na kolik úspěšná je varianta, která bere v potaz starší krev, a na kolik ta s mladší krví. Pak to sem hodím.
Díky všem :)!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
912
24.8.20 13:56

Matka 32, otec 37, dítě chlapec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5245
24.8.20 13:59

Myslím, že to je blbost ale když ti to pomuze.
1. Matka 32, otec 31 = holčička. 2. Matka 34, otec 33 = kluk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
24.8.20 14:02

Ahoj,
Tak
Matka 39, Otec 52, holčička (já)
Matka 19, otec 20, chlapec (syn)
Matka 30, otec 32, ještě se neví :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3776
24.8.20 14:02

Tak já uvedu svůj případ a případ mých rodičů.
Matka 23, otec 25, máme holku. Matka 16, otec 19, narodil se kluk, potom matka 20, otec 23, narodila se holka.. takze fakt pade na pade :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
24.8.20 14:03

Jinak jsem taky o této metodě slyšela. Pak ještě o nějaké kde se udájně po určité době mění krev.
Pak o tom, že chlapci jsou chtění a holky nechtěné
A podobný povídačky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2767
24.8.20 14:07

1. dítě
matka 30, otec 36, chlapec
2. dítě
matka 32. otec 38, chlapec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3776
24.8.20 14:09
@Arianna007 píše:
Jinak jsem taky o této metodě slyšela. Pak ještě o nějaké kde se udájně po určité době mění krev.
Pak o tom, že chlapci jsou chtění a holky nechtěné
A podobný povídačky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Však tohle je ta metoda, kdy se mění krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16226
24.8.20 14:16

Matka 23, otec 39 - holka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
24.8.20 14:17

@darekp aha, ale tu kterou jsem myslela já se nebral v potaz věk otce. Jen měsíc početí a stáří matky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1094
24.8.20 14:19

1.dítě matka 27, otec 30, kluk; 2.dítě matka 29, otec 33, kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2160
24.8.20 14:19

Výměna krve po 7 letech mě asi nikdy nepřestane fascinovat :mrgreen: Průměrná červená krvinka vydrží asi 4 měsíce, destička týden až dva, některé typy bílých krvinek max. pár dní jiné zase celý život. Bílkoviny se obmění bajvok po měsíci, plazmatická voda se mění průběžně furt. A jak z toho tedy dostanu těch 7 let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 14:20

Jakoze ten, kdo je starsi v dobe poceti, toho pohlavi dite bude? :think: 8o To by museli byt skoro sami kluci ne? :lol: :mrgreen: Asi to tak jednoduche nebude. :mrgreen: Ja si to zkousela podle tech tabulek na netu, jen z legrace a vyslo mi to jen u jednoho ditete. :think: :mrgreen:

Hele, a slo by teda, to overit tak, ze ja ti napisu vek rodicu v dobe poceti a ty mi napises co mam za deti? Ja pak napisu, jestli je to dobre. ;) 8) :pankac: :kytka: :mavam:

Anonym, aby to bylo objektivni a nedivalo se na profil. :mrgreen: Pokud ne, v pohode, nepocitej me do vzorku. :kytka: :mavam: Vek tedy v dobe poceti. ;)

1. vek matky: 28, vek otce: 26
2. vek matky: 30, vek otce: 28
3. vek matky: 32, vek otce: 31

• Citovat
  • Nahlásit
1079
24.8.20 14:21

Tak to by mě zajímalo, co ti tvoje metoda řekne na naši situaci:
věk matky: 26
věk otce: 28
pohlaví dítěte: chlapec + děvče :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Šlo o přirozené početí dvojčat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2160
24.8.20 14:23

@vedma007 jedno je určitě sousedovo :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu