Výpočet srážky z DPP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.16 08:18
Výpočet srážky z DPP

Ahoj, prosím věděl by tu někdo, jak a podle čeho se vypočítávají insolvenční srážky z dohody o provedení práce? srážky už probíhají z platu na HPP, ale není mi jasné, jak se počítá dohoda, kde výdělek je minimální. Napadá mě, jestli se to neslučuje s hlavním platem a srážka se pak udělá jedna dohromady. Nebo se to počítá každé zvlášť? věděl by někdo? děkuji :mavam:

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65085 příspěvků 01.04.16 09:00

Jistá si 100% nejsem, ale myslím, že je to přesně tak, jak píšeš v předposlední větě, že se to celé vezme jako příjem a udělá se srážka z toho. Každopádně ta nezabavitelná částka na poplatníka jde uplatnit pouze jednou.

Bianca39
Kecalka 153 příspěvků 01.04.16 09:56
@j.a.n.i1 píše:
Jistá si 100% nejsem, ale myslím, že je to přesně tak, jak píšeš v předposlední větě, že se to celé vezme jako příjem a udělá se srážka z toho. Každopádně ta nezabavitelná částka na poplatníka jde uplatnit pouze jednou.

díky, taky mám to tušení, aspoň mi to někdo trochu potvrdil.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >