Výpočet týdnu těhotenství podle poslední Ms

20.9.21 18:12

Výpočet týdnu těhotenství podle poslední Ms

Mám dotaz, podle poslední menstruace bych měla byt v sedmým týdnu těhotenství. Dnes jsem byla poprvé u lékaře, který mi potvrdil že těhotná jsem ale, že plod je menší než by v sedmém měsíci měl být. Odebral mi krev s tím ze mám přijít v pátek na další ultrazvuk. Mate s tím někdo zkušenost? Pobolívá mě občas břicho, v tom stresu jsem se lékaře zapomněla zeptat zda to má nějaký vliv.
Prosim o jakoukoliv zkušenost jsem strašně nervózní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1224
20.9.21 18:14

Zalezi, jaky týden ti rekl a jak jista ty ses si ovulaci :nevim: Jestli je to o tyden mensi, neplasila bych, zvlast, jestli je srdecni akce.
Jestli je na úrovni patyho tydnu trebas a mas prumerne cykly, asi bych tomu.moc nedavala.
A ze te boli bricho je uplne normalni,.deloha pracuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.21 18:17

@Villanelle to mi pravě doktor neřekl. Jediné co řekl, že mě chce vidět za 4 dny a že plod je strašně maličký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
20.9.21 18:20
@Meliska122 píše:
Mám dotaz, podle poslední menstruace bych měla byt v sedmým týdnu těhotenství. Dnes jsem byla poprvé u lékaře, který mi potvrdil že těhotná jsem ale, že plod je menší než by v sedmém měsíci měl být. Odebral mi krev s tím ze mám přijít v pátek na další ultrazvuk. Mate s tím někdo zkušenost? Pobolívá mě občas břicho, v tom stresu jsem se lékaře zapomněla zeptat zda to má nějaký vliv.
Prosim o jakoukoliv zkušenost jsem strašně nervózní.

A kdy jsi mela posledni MS a kdy pozitivni test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1202
20.9.21 18:20

Začátky jsou bohužel nejistý. Bolest břicha je opravdu normální. Držím palce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18673
20.9.21 18:32
@Meliska122 píše:
@Villanelle to mi pravě doktor neřekl. Jediné co řekl, že mě chce vidět za 4 dny a že plod je strašně maličký.

Strašně maličký? No to neni dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11210
20.9.21 18:34

V 7.tt ještě nemusí jít nic pořádně vidět, záleží na tom, jaký má doktor UTZ. Nestresuj se, zbytečně si tím ubližuje :srdce: vždyť se to může lišit až o 14 dní, záleží na pravidelnosti cyklu, ovulaci atp…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4755
20.9.21 18:36

@Meliska122 No a cykly máš normálně pravidelné - 28 dní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.21 18:45

@Tarena MS 31.07. Pozitivní test 05.09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.21 18:45

@BrnackaM ano cyklus je pravidelný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
20.9.21 18:51
@Meliska122 píše:
@Tarena MS 31.07. Pozitivní test 05.09

No tak podle MS jsi uz 8.tyden. podle testu, pokud to nebyly silne carky jsi tak 6+1, to uz byva srdicko.
Drzim palce na další kontrolu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4755
20.9.21 18:55

@Meliska122 hm, tak to by se musela poměrně výrazně posunout ovulace. Uvidíš na další kontrole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.21 19:29

Doufám ze bude vše v pořádku. To čekání mě zabijí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie