Výpomoc stříkačky k otěhotnění

Anonymní
20.1.21 23:06

Výpomoc stříkačky k otěhotnění

Ahojte, zní to absurdně, ale četla jsem, že někdo zkouší otěhotnět přes stříkačku - aby se zavedlo sperma dál, stříklo větší silou a celkově je to takový domácí pokus o inseminaci, i když vzdálenosti zavedení jsou dost odlišné… Máme problém s pomalými spermiemi a tím, že to vše hned vyteče (můžu se stavět na hlavu a stejně je vše hned pryč), a tak to chceme zkusit jen tak se stříkačkou, za zkoušku nic nedáme :D Zkoušel to někdo i tady? Jakou stříkačku jste použili a jak daleko zavedli? :mrgreen: Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
500
20.1.21 23:11
@Anonymní píše:
Ahojte, zní to absurdně, ale četla jsem, že někdo zkouší otěhotnět přes stříkačku - aby se zavedlo sperma dál, stříklo větší silou a celkově je to takový domácí pokus o inseminaci, i když vzdálenosti zavedení jsou dost odlišné… Máme problém s pomalými spermiemi a tím, že to vše hned vyteče (můžu se stavět na hlavu a stejně je vše hned pryč), a tak to chceme zkusit jen tak se stříkačkou, za zkoušku nic nedáme :D Zkoušel to někdo i tady? Jakou stříkačku jste použili a jak daleko zavedli? :mrgreen: Díky.

Za 1. Vubec nezalezi na tom, jak daleko sperma dostrikne, jakou silou, nebo jestli ho je kavova lzicka nebo polevkova lzice.

Za 2. Ze sperma vytece je uplne normalni a ani tohle neni v otehotneni dulezite.

Pokud nema partner problem s erekci a celkove mezi vami neni nic, co brani klasickemu sexu, tak bych se na tohle vyprdla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
20.1.21 23:24

Tak jestli seženeš strikacku, která je delší jak partnerův penis :nevim: schválně jsem změřila 10ml co tady mám a má 8 cm
Je to kravina, sperma se dostane kam má nejlíp při ejakulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
20.1.21 23:41

Je to blbost pro hetero par :roll: Fakt nevystrikne ani silneji, ani dal, ani tam to sperma neprilepi a take neni treba se spuntovat, aby se spermie dostaly kam maji. To, ze z tebe po sexu neco vytece je uplne jedno a strikackou nijak neovlivnis pomale spermie. Ejakulaci se dostanou kam maji a pokud si neplanujes pujcit nejakou hasicskou tlakovou hadici, tak je az do vejcovodu stejne nedostanes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1495
20.1.21 23:58
@Anonymní píše:
Ahojte, zní to absurdně, ale četla jsem, že někdo zkouší otěhotnět přes stříkačku - aby se zavedlo sperma dál, stříklo větší silou a celkově je to takový domácí pokus o inseminaci, i když vzdálenosti zavedení jsou dost odlišné… Máme problém s pomalými spermiemi a tím, že to vše hned vyteče (můžu se stavět na hlavu a stejně je vše hned pryč), a tak to chceme zkusit jen tak se stříkačkou, za zkoušku nic nedáme :D Zkoušel to někdo i tady? Jakou stříkačku jste použili a jak daleko zavedli? :mrgreen: Díky.

V zahraničí se prodává takový speciální kalíšek, ne menstruační, ale spíš asi trochu jako pesar, který se tam nasadí, aby se sperma udrželo co nejblíž k čípku a nechá se tam max 12 hodin. Co jsem slyšela, tak některým to po tom fakt vyšlo. Ale není to zadarmo.

Spíš bych se zaměřila na partnerovu životosprávu a zkvalitnění spermatu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19060
21.1.21 00:08

Neblbni, ještě si poraníš čípek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
21.1.21 00:12

Jděte raději na IUI, to je v podstatě to co popisuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
21.1.21 00:52

Tohle nezkoušej, je to blbost. :) To byste se museli trefit přes čípek do dělohy a to s normální stříkačkou neuděláš a akorát si ublížíš. Při normálním sexu se sperma dostane tam kam má, stříkačka snad delší než partnerův penis nebude, ne? :) Navíc jak by sis to představovala? Jakože se udělá do kelímku, ty to natahnes stříkačkou a vložíš? Jestli víte, že má partner pomalejší spermie, tak rovnou jděte na tu inseminaci, to máš hlídané, že je ovulace a je to pod lékařským dohledem bezpečnější a trochu jistější. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
21.1.21 00:59

Máme syna, přes stříkačku :lol: ale já mám přítelkyni, tak to jinak nešlo. Ale pokud víte že má partner pomalejší spermie. Běžte spíše na kliniku. Vycentruji ty nejlepší borce a zavedou. Každopádně pokud chcete zkusit přes stříkačku není problém. Jen mi to u hetero přijde zbytečné, bude to mít stejný výsledek dle mého. Každopádně my jsme na stříkačku davali rektalni rourku, stihnutou asi do trictvrte aby nebyla tak dlouhá. A po pár pokusech bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
21.1.21 02:48
@Anonymní píše:

U hetero páru mi to přijde jako úplná blbost, to že nějaké spermie vytečou je naprosto normální, pokud máte potvrzené, že má přítel pomalé spermie, řešila bych to s doktorem - záleží taky jak dlouho se snažíte, ale rozhodně bych neexperimentovala stříkačkou, ještě si ublížíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
21.1.21 06:42

Je to dost podobne jako „prstikova metoda“ a hodne holek nasledne potratilo, protoze se spojilo neco, co se spojit nemelo. Jako zoufala snazilka x let zpet jsem si tohle studovala a nestacila jsem koukat, kolik holek o miminko brzo prislo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
21.1.21 07:28

Já nedávno cetla článek, ze se dá třeba na 2h použit menstruační kalisek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3993
21.1.21 07:34
@majdalenka20 píše:
Je to dost podobne jako „prstikova metoda“ a hodne holek nasledne potratilo, protoze se spojilo neco, co se spojit nemelo. Jako zoufala snazilka x let zpet jsem si tohle studovala a nestacila jsem koukat, kolik holek o miminko brzo prislo.

Nic o tom, že stříkačka je v tomto případě blbost, ale ani prstík, ani injekční stříkačka nemá tu moc spojit něco, co se spojit nemělo. Nerozhejbe vadné spermie, aby oplodnily vajíčko, ani prst, ani stříkačka nedostrká spermie přes děložní čípek. Spermie ze stříkačky by oplodnila nebo neoplodnila vajíčko úplně stejně, jako kdyby vyšla ven při ejakulaci. Důvod, proč tolik holek ve snažilkovských diskusích přichází o miminko tak brzy, bývá ten, že to díky možnosti časné detekce zjistí prostě brzy, ještě v době, kdy přirozeně spousta zárodků odchází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3993
21.1.21 07:40

Z osobní (dvojnásobně úspěšné) zkušenosti se stříkačkou: všechno hned vyteče i z ní, není nijak zvlášť méně, ale ani více efektivní než ejakulace z penisu. Jako heterosexuální žena navíc při vaginální stimulaci při sexu cítíš něco, co ti stříkačka nenasimuluje, a co pomáhá pohybu spermií hloub (orgasmické nebo preorgasmické stahy, které je vtahují dovnitř). Svou roli hraje i narážení penisu o čípek (roztáhne ho). Pokud máte problém s pomalými spermiemi, měl by si chlap naordinovat změnu stravy, vitamíny a při sexu zkuste použít Conceive gel. Kdyby se dlouho nedařilo, pak IUI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17605
21.1.21 07:43
@SlečnaDahlia píše:
Nic o tom, že stříkačka je v tomto případě blbost, ale ani prstík, ani injekční stříkačka nemá tu moc spojit něco, co se spojit nemělo. Nerozhejbe vadné spermie, aby oplodnily vajíčko, ani prst, ani stříkačka nedostrká spermie přes děložní čípek. Spermie ze stříkačky by oplodnila nebo neoplodnila vajíčko úplně stejně, jako kdyby vyšla ven při ejakulaci. Důvod, proč tolik holek ve snažilkovských diskusích přichází o miminko tak brzy, bývá ten, že to díky možnosti časné detekce zjistí prostě brzy, ještě v době, kdy přirozeně spousta zárodků odchází.

Přesně tak, spolužák z gymplu, teď vážený gynekolog, říkal, že potratů v raném stádiu nepřibylo, jen přibylo dříve odhalených těhotenství. To procento, kdy se zárodek z nějakého důvodu neudrží, je pořád zhruba stejné. Dřív se čekalo na menstruaci a nikdo nerozlišil, jestli přišla nebo odešel neduživý plod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat