Vypořádání majetku/věcí s druhem

Anonymní
13.4.20 18:55

Vyporadani majetku/veci s druhem

Ahoj. Jdu si pro radu. Pred pul rokem jsem se rozesla s pritelem. Resp. on se mnou. Nasel si novou partnerku (kolegyni z prace). Opustil me a nasi spolecnou 5ti letou dceru. Rozchod jsem vzala celkem ok. Je to pul roku, preju mu at si zije spokojene, alimenty plati. Zvykla jsem si. Ale hacek nastava az ted. Za prve si nebyl scho0ny zabalit a tak jsem ai ho jeste musela vystehovat :-D sama se tomu ted smeju, jak absurdni situace to je. No a ted postupne si vzpomina co jeste tu ma :-D No zajimalo by me, jestli me muze nejak stihat za to, ze jsem to treba vyhodila. Nebyl schopny se odstehovat uplne a sedi tak dvema pulkama na jedne zidli. Nebo jednou sednici na dvou zidlich? :-D Pripadne aby pak nedosel k tomu, ze po mne bude chtit ten talir…ten hrnecek. Je to pul roku a jak se dusoval ze mi maximalne pomuze..tak najednou obraci a vzpomina si, co tu vse ma.
Nehlede na to, ze mi sice nechal auto, ktere ja splacim a mame mezi sebou papir, ze az ho doplatim, prepise ho na me. A ted vyhrozuje, ze je vlastne jeho a ze si ho chce pujcovat, kdyz ma malou a ze na to ma narok, nebot ho take platil, kdyz bydlel se mnou :-) Pardon za anonymitu, ale uz mam stihomana :lol: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65
13.4.20 19:31

Tak já teda nevím, ale zaprvé bych mu řekla, že věci už u mě žádné nemá a co si chtěl vzít, si měl dávno odnést. Pokudod těch věcí nemá účtenku na své jméno, ničeho se nedomůže. Další věc mi přijde jako blbost platit auto, které není vaše. Píšete, že máte mezi sebou papír, že až se auto doplatí, tak vám ho přepíše. Máte tento papír notářský ověřený? Pokud ne, je neplatný, nebudete mít sní auto, ani peníze. (můj názor)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9725
13.4.20 19:43

No ty veci. Pokud uz tam neni pul roku a neni schopny si je odvezt. Tak bych to vsechno nahazel do krabic nebo pytlu a hodil nekam do sklepa apod. A pak vyhodil kdyz si neprijede. Ale k cemu nema papir a dukaz, tak ma smulu a jeden hrnek, trenky apod. nikdo resit nebude

Ale to auto bude problem. To je tutovka uz tedka. Jelikoz kdyz jej nedonutite k prepisu, tak je vlastne jeho a vy se musite soudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1623
13.4.20 19:52
@sinorina píše:
Pokudod těch věcí nemá účtenku na své jméno, ničeho se nedomůže. Další věc mi přijde jako blbost platit auto, které není vaše.
Máte tento papír notářský ověřený? Pokud ne,je neplatný, nebudete mít sní auto, ani peníze. (můj názor)

Můžeš tato tvrzení doložit zněním příslušných zákonů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 20:38

@JTom uctenky urcite nema.
Overeny podpisy na poste.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 20:39
@sinorina píše:
Tak já teda nevím, ale zaprvé bych mu řekla, že věci už u mě žádné nemá a co si chtěl vzít, si měl dávno odnést. Pokudod těch věcí nemá účtenku na své jméno, ničeho se nedomůže. Další věc mi přijde jako blbost platit auto, které není vaše. Píšete, že máte mezi sebou papír, že až se auto doplatí, tak vám ho přepíše. Máte tento papír notářský ověřený? Pokud ne, je neplatný, nebudete mít sní auto, ani peníze. (můj názor)

Jen podpisy overene na poste.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat