Vypouklé břicho 4 měsíce po porodu

Anonymní
12.2.21 10:45

Vypouklé břicho 4 měsíce po porodu

Zdravím ☺
Mám otázku a už jsem nešťastná 🥺
Jsem bez par dni 5 měsíců po porodu a trápí me vypouklé a nafouklé břicho 🥺
Už nevím co s tím 🥺 😭
Nějaké rady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7869
12.2.21 10:51

Cviceni na jadro tela, mamacore treba..zadny sklapovacky, sed-lehy a tak podobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
12.2.21 10:53

Doporučuju návštěvu fyzioterapeuta ať zkontroluje, jestli nemáš diastázu a případně ti rovnou doporučí speciální cviky, jak ji stáhnout. Sama si to nenahmatáš, cvičení podle internetu je super, když už víš jestli tu diastázu máš, kde a jak velkou. Bez toho to může být úplně k ničemu.
Hlavně nedělej nějaké sklapovačky a podobně, protože tím si to svalstvo akorát zafixuješ a bude se ti to „přecvičovat“ o dost hůř. Se správnými cviky se to břicho krásně stáhne a bude v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 10:53

@Tarjei
Zkousim všechno 🥺
I espumisan po každým jídle 🥺 🥺
Snad to není nic vážného 😒
Po ránu všechno v pohodě a večer jsem jako vzducholoď 🤬 🥺

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 10:55

@LilyJane
No snad to bude „jenom“ to 😒 🥺

• Citovat
  • Nahlásit
1615
12.2.21 11:12
@Anonymní píše:
@LilyJane
No snad to bude „jenom“ to 😒 🥺

Můžeš zkusit přejít na nízkosacharidovou stravu. Neříkám přímo keto, ale omezit sacharidy. Někomu se hrozně nafukuje břicho už jenom z pečiva a podobně. Ono to chvíli po porodu trvá, než se všechno vrátí tam kam má a začne to fungovat tak jako předtím. Tak třeba pomůže trochu upravit stravu a ono se to pak po čase srovná samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 11:14

@LilyJane

Po 1.porodu (3,5let zpátky) jsem se do formy dostala hned ale teď at dělám co dělám tak je to šílenost 🥺
Triko ve kterým nebylo vidět břicho v 6.měsíci neschova břicho co mám ted 🤬 🥺
A to tam žádný miminko není…🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
33
12.2.21 11:43

Já jsem po porodu sice 2 měsíce ale jsem snad větší než když jsem měla miminko v bříšku… Jsem i hodně opuchla v obličeji… Jinak držím palce👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
12.2.21 11:50

Jsi jenom 4 měsíce po porodu. Říká se, že jak dlouho břicho rostlo (9 měsíců), tak dlouho se stahuje. Vím, že je to těžké, ale zkus být trpělivá. Jako nejpravděpodobnější příčinu bych viděla rozestup, najdi si cviky na něj. Soustřeď se na správné držení těla, správné zvedání sebe (z lehu přes bok) i věcí (ideálně podřepem), správné dýchání. Já měla po druhé porodu také dlouho vypouklé břicho, byla jsem z toho zoufalá, po prvním si na nic takového nepamatuju. No nechci vědět, jak to dopadne po třetím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 11:53

@Hibou
Tak já mám celkově špatné držení těla díky skolioze 🤷‍♀️
Po 1.porodu nic… A to jsem mela nahoře 20 kilo 😣 🙈
Ted „pouze“ 10 a přijdu si ze jsem porad těhotná 🙈 🤬

• Citovat
  • Nahlásit
2319
12.2.21 13:04
@Anonymní píše:
@Hibou
Tak já mám celkově špatné držení těla díky skolioze 🤷‍♀️
Po 1.porodu nic… A to jsem mela nahoře 20 kilo 😣 🙈
Ted „pouze“ 10 a přijdu si ze jsem porad těhotná 🙈 🤬

Z toho si nic nedělej, já vim, je to naprd. Jestli te to uklidni, tak já jsem teď tři měsíce po druhem porodu a vážím tolik, co tesne před prvním porodem :P

Po prvním porodu jsem v te době měla cca těch 65 kg, pak jsem to časem zhubla na krásných 56, ale druhé tehotenstvi jsem začínala s 65, protože me chlap vykrmil :mrgreen: nu a teď jsem se vážila tři měsíce po a mám 76, s tím jsem šla rodit prvního :P :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat