Výpověď brigáda , zkrácený úvazek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
brouček123
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 30.05.19 12:04
Výpověď brigáda , zkrácený úvazek

Ahoj, po rodičovské dovolené jsem nastoupila do práce zachvili budu mít za sebou odpracovaný rok smlouvu jsem dostala na dobu neurčitou, na tři směny pracujeme s manželem ve stejné firmě ale on přešel na dvanáctky jde o to že já jsem teď na tři dečka na domácnost sama protože on je pořád v práci a já musím zvládat děti a práci což mě totálně vyčerpává. Chtěla jsem přejít na částečný úvazek ale podle zaměstnavatele to nelze takze mám zítra jít podepsat výpověď a nabízí mi brigádu což je pro mě i velice nevýhodné. Argumentuje i tím že firmu vyjdu draze ( už jsem dva měsíce doma děti měli neštovice). No a já nevím co dělat jestli mi fakt nezbývá než to podepsat a nebo makat a nemít čas na děti. Byly jste některá ve stejné situaci?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10709 příspěvků 30.05.19 12:11

A to manžel dělá 12tky každý den? Nebo jakto že doma s ničím nepomůže? 8o

carsa
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 30.05.19 12:14

Co se konkrétně skrývá pod názvem „brigáda“, kterou ti nabízí?

brouček123
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 30.05.19 12:16

@Kriss Tina když má dlouhý týden tak je doma jen středa čtvrtek když má krátký tak naopak je v práci jen středa čtvrtek takze se dlouhý týden ani nezvladame střídat navíc já jste musím pomáhat někdy i moji máme která je invalidní takže toho mám fakt dost

Kriss Tina
Extra třída :D 10709 příspěvků 30.05.19 12:18

@brouček123 a vzít si stejný úvazek jako manžel akorát protisměnu?

brouček123
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 30.05.19 12:18
@carsa píše:
Co se konkrétně skrývá pod názvem „brigáda“, kterou ti nabízí?

To nevím ještě jsem žádný papír neviděla jen co teď řeším po tel protože jsem doma s dcerou ale zítra mám přijít podepsat výpověď a muzu přejít na brigádu takto mi to bylo řečeno že jsem stejně drahy zaměstnanec že se jim nevyplatim takže to bude i pro ně lepsi

brouček123
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 30.05.19 12:20

@Kriss Tina já to nezvládám ani zdravotně ani psychicky dělat dvanáct hodin

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 8 inzerátů 30.05.19 12:30

@brouček123 Mě by spíš zajímalo, co znamená „podepsat výpověď“…? :think: Buď ti výpověď dá (pouze ze zákonných důvodů!!!) a nemusíš nic podepisovat, zároveň ti bude pravděpodobně náležet odstupné, nebo (to spíš) tě chce utáhnout na vařené nudli a nechá ti podepsat dohodu o rozvázání pracovního poměru. A na to fakt bacha, protože pokud do ní neuvede důvod, tak je to bez odstupného a na ÚP to posléze mohou hodnotit jako tvoji vůli k ukončení zaměstnání, a zkrátit ti tak podporu, která by ti mohla náležet.

Jinak obecně pokud zaměstnavatele požádá rodič pečující o dítě do 15 let věku o úpravu pracovní doby, je povinností zaměstnavatele mu vyhovět, pokud tomu nebrání zvlášť závažné provozní důvody. Žádost je vhodné podat písemně. Rozhodně to není důvod pro skončení pracovního poměru. Nenech se odrbat!

Hodnotit, zda manžel pomáhá či nepomáhá dostatečně, nebudu, nebydlím s vámi… ;-)

brouček123
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 30.05.19 12:35

@Leli83 takže pokud podepisuje výpověď tak i pokud bych jim podepsala brigádu tak můžu být na pracáku?
A pokud to nepodepisu stejně mě teda nechá chodit na tři směny a to jaksi neskloubime s manželem když má dlouhý týden.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 8 inzerátů 30.05.19 12:42

@brouček123 Výpověď se nepodepisuje. Buď to ti ji dá, tj. jen ti předá papír, kde musí být uvedeno, z jakého důvodu ti vypovídá pracovní poměr (+ odstupné) nebo tě nechá podepsat tu dohodu o skončení pracovního poměru, která je pro zaměstnance vždycky nevýhodná, pokud tam není uveden důvod.

Při evidenci na ÚP si můžeš přivydělat max. do výše poloviny minimální mzdy, pro letošní rok je minimálka 13.350 Kč, čili brigádně si můžeš vydělat 6.675 Kč. Ale pouze na dohodu o pracovní činnosti (DPČ).

Každopádně zaměstnavatel s tebou chce tak jako tak vydrbat, protože je povinen přistoupit na tvoji žádost o úpravu pracovní doby nebo zkrácení úvazku. Na brigádu tě chce dotlačit proto, aby za tebe nemusel odvádět odvody (dokážu si představit, že pokud by tě nechal pracovat na DPČ, nedá ti ani ty 3.000 Kč, od kterých už musí odvádět sociální a zdravotní pojištění - je to běžná praxe), proplácet ti dovolené atd. atd.

Podtrženo sečteno - dohodu o rozvázání pracovního poměru bych mu nepodepsala ani náhodou, naopak bych písemně žádala o úpravu pracovní doby nebo úvazku.

Příspěvek upraven 30.05.19 v 12:45

carsa
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 30.05.19 12:43
@Leli83 píše:
@brouček123 Mě by spíš zajímalo, co znamená „podepsat výpověď“…? :think: Buď ti výpověď dá (pouze ze zákonných důvodů!!!) a nemusíš nic podepisovat, zároveň ti bude pravděpodobně náležet odstupné, nebo (to spíš) tě chce utáhnout na vařené nudli a nechá ti podepsat dohodu o rozvázání pracovního poměru. A na to fakt bacha, protože pokud do ní neuvede důvod, tak je to bez odstupného a na ÚP to posléze mohou hodnotit jako tvoji vůli k ukončení zaměstnání, a zkrátit ti tak podporu, která by ti mohla náležet.

Jinak obecně pokud zaměstnavatele požádá rodič pečující o dítě do 15 let věku o úpravu pracovní doby, je povinností zaměstnavatele mu vyhovět, pokud tomu nebrání zvlášť závažné provozní důvody. Žádost je vhodné podat písemně. Rozhodně to není důvod pro skončení pracovního poměru. Nenech se odrbat!

Hodnotit, zda manžel pomáhá či nepomáhá dostatečně, nebudu, nebydlím s vámi… ;-)

Jenomže zaměstnavatel jí nedává výpověď pro nadbytečnost. Ona je ten, kdo nechce chodit na směny, takže dohoda je v tuhle chvíli férová. Pokud ve firmě jsou nastavené směny (třeba je to pásovka), tak ty závažné provozní důvody (proč nelze zkrácený úvazek) dokáže vyargumentovat.
Já bych zakladatelce radila se dohodnout. ono to, co tak pejorativně nazýváte brigáda (mmch - Z. P. takový termín nezná), vlastně může být to, co zakladatelka chce. Třeba to bude DPČ na poloviční úvazek, třeba převedení na jinou príci na kratší dobu enbo jen v nějaké dny. Variant může být spousta. Fakt bych se zkusila domluvit, nají win-win řešení.
Já mám docela často pocit, že každý zaměstnanec si automaticky myslí, že s ním chce zaměstnavatel vydrbat a tak se primárně staví do módu „nejlepší obrana je útok“. Většinou to tak ale není.

brouček123
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 30.05.19 12:52

Bylo mi řečeno že kdyz budu chodit pondělí až pátek od půl deváté do 14h tak budu mít práci brigadne což o to to je to co by mi vyhovovalo ( odvedu děti ráno do škol a školky a jedu do práce ) ale při DPP ani DPC nemám nárok na placenou dovolenou ani nemocenskou ošetřování stravenky nic. Při představě že mi zase nějaké dítě onemocní nebo já a být doma zadarmo je pro mě děsivá. Nechápu jak můžu být dráhy zamestnanec když ošetřování mi platí ČSSZ a ne firma.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 8 inzerátů 30.05.19 12:53

@carsa Já „brigádu“ nikde nezmiňuji. ;-) Naopak ve druhém příspěvku vysvětluji, co se pod brigádou může, ale taky nemusí schovávat.

Kdyby zaměstnavatel chtěl jednat férově, tak by jí asi na plnou hubu neřekl, že je pro něj drahá, což? To mi zní samo o sobě dost nevhodně. Jinak zakladatelka se v tom dost plácá a dle toho, jaké má info od zaměstnavatele, to na mě prostě působí, že toho chce využít. Ano, zakladatelka je ten, kdo nechce chodit na směny, na druhou stranu taky žádá o úpravu, zaměstnavatel reaguje slovy o drahotě zaměstnance a chce ji „nechat podepsat výpověď“. Pokud zakladatelka něco nepozměnila, tak mi to opravdu v pořádku moc nepřipadá.

Jinak úprava provozní doby, krácení úvazků a podobně - dokážu si představit, že většina zaměstnavatelů má ve firmě více zaměstnanců, kterým by úprava pracovní doby bodla, ale protože se to tam prostě „nedělá“, tak o to nikdo ani nežádá, čili to vlastně „nejde“.

Já jsem taky jednoznačně pro to dohodnout se, ale nesmí jedna strana těžit z neznalosti strany druhé. Což je bohužel u nás takový standard.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 8 inzerátů 30.05.19 12:55
@brouček123 píše:
Bylo mi řečeno že kdyz budu chodit pondělí až pátek od půl deváté do 14h tak budu mít práci brigadne což o to to je to co by mi vyhovovalo ( odvedu děti ráno do škol a školky a jedu do práce ) ale při DPP ani DPC nemám nárok na placenou dovolenou ani nemocenskou ošetřování stravenky nic. Při představě že mi zase nějaké dítě onemocní nebo já a být doma zadarmo je pro mě děsivá. Nechápu jak můžu být dráhy zamestnanec když ošetřování mi platí ČSSZ a ne firma.

@carsa Hm, úprava pracovní doby nejde, ale dohoda s výše zmíněnou (vyhovující) pracovní dobou by šla. Ještě něco k obraně útokem…? :think:

brouček123
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 30.05.19 12:57

Člověk co schvaluje a dělá smlouvy mě fakt nemá rád a netají se tím a hodně teď asi i udělalo to že jsem dva měsíce doma na OCR

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama