Výpověď na začátku školního roku

Anonymní
7.9.21 17:47

Výpověď na začátku sk.roku

Ahoj, robil niekto z Vás vychovatelku a odišiel hned na začiatku roku?
Ja chcem podať výpoveď lebo to nedávám s ďalšími 2 prácami, které mám v stejnej škole.
Myslíte že je to blbe hned tak na začiatku sk.roku?
Je to v pohode keď poviem teraz že končím a dva mesiace musím ešte chodiť? Ďakujem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32535
7.9.21 17:56
@Anonymní píše:
Ja chcem podať výpoveď lebo to nedávám s ďalšími 2 prácami, které mám v stejnej škole.
Je to v pohode keď poviem teraz že končím a dva mesiace musím ešte chodiť? Ďakujem

tak nárok na to máš, pro školu je to teda nic moc situace, ale nemůžou tě nepustit. Ale řekni jim to co nejdřív, at můžou hledat. Třeba někoho rychle najdou hned a pustí tě i dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
7.9.21 18:08

Tak za výpověď poběží až od 1.10., takže tam budeš muset být do konce listopadu.. Určitě to oznam hned, případně muzes sama aktivně hledat a doporučit jim pak za sebe adekvátní náhradu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
7.9.21 18:10

Jinak děje se to… Jedna moje kolegyně otěhotněla a hned zkraje měla problémy, musela na rizikové těhotenství, takže nastoupila v září a od konce měsíce už byla doma.. A jiný kolega zase vyhrál volby, takže od listopadu byl na 4 roky uvolněn a taky za něj rychle museli najít náhradu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13700
7.9.21 18:14
@Anonymní píše:

Jasný jde to. U nás odcházela vychovatelka i v pololetí, že už toho měla dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
7.9.21 18:27

Ono by to nebylo zas tak blbé, kdybys na té škole nechtěla zůstat…
Předpokládám, že k vychovatelce děláš i asistentku.
Neumím si moc představit, že teď v září půjdeš říct řediteli že končíš jen a jednou z 3 prací na této škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50069
7.9.21 18:41

Jsi ve zkusebce? Jsi pripravena na to, ze zamestnavatel asi bude hledat nekoho, kdo zastane vsechnu praci? Mas tri pracovni smlouvy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 19:20

Děkuji za odpovede.
Učím hudebku jen pár hodin, vychovatelku 0,50 úvazek a asistentka 0,75.
Vychovatelka bohužel to nejde, mám zdravotní problémy s nohami a nevychází čas.

• Citovat
  • Nahlásit
32535
7.9.21 19:27
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovede.
Vychovatelka bohužel to nejde, mám zdravotní problémy s nohami a nevychází čas.

to jsi nevěděla v srpnu, že nemáš čas? Ale jak už jsem psala, právo na to máš, ale řekni jim to co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35499
7.9.21 21:17

Já jsem takto ze dne na den získala práci, i když už jsem byla domluvená k nástupu jinde, měla jsem vyřízené všechny formality včetně lékaře a počítali se mnou při plánování směn.
Normálně jsem řekla, že jsem dostala lepší nabídku, že nenastoupím. Příjemné mi to nebylo, ale je to život.
Ta vychovatelka, za kterou jsem, taky dostala nabídku jiné pozice ze dne na den, ale u svého zaměstnavatele. Doplnila si vzdělání a situace prostě tak nastala až během přípravného týdne. V červnu to nevěděli.

Pokud nejsi ve zkušební době, výpovědní lhůta je 2 měsíce, pokud se nedohodnete jinak.
Pokud jsi si jistá, podej výpověď. Nemyslím si, že nutně budou hledat náhradu za všechny tři Tvé smlouvy, pokud to nejde objektivně zvládat. Myslím si, že zájemců o zaměstnání mají v databázi dost. Podle mě Tě pustí dřív než za 2 měsíce a někdo bude rád, že získá práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35499
7.9.21 21:24
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovede.

Takové crcání menších úvazků je dost náročné na přípravy a na to, přepnout se z jedné práce do druhé, jít z role do role.
Navíc Ty už máš nadúvazek, podle mě vedení dozná, že to objektivně nezvládáš a nebude nutně hledat náhradu za vše.

Osobně bych pustila tu asistenci. Ale předpokládám, že vychovatelku nechceš k vůli pracovní době odpoledne. Nepřijde mi to náročnější na nohy než ty dva předchozí úvazky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50069
7.9.21 21:59
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovede.

to mas dva uvazky? To bych taky nestihala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2648
7.9.21 22:19

Můžeš podat výpověď kdykoliv, nejsi jejich otrok. Známá dala výpověď po začátku prvního pololetí, naznala, že s novým vedením si rozumět bohužel nebude a dělat si od nich na hlavu rozhodně nenechá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat