Výpověď ve zkušební době a nadřízená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 04:53
Výpověď ve zkušební době a nadrizená

Prosím o anonymní Nick, chodí sem známí, přátele..
Jsem ve zkušební době ve výpovědní lhůtě, je na mě zasedla nadrizená. Vcera na ranní jsem slyšela jak kolegyni řekla, že práci kterou měla a má dělat ona udělám já. Bavila se s ní o tom bez moji přítomnosti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRive
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 18.12.18 05:32

Co je výpovědní lhůta ve zkušební době?

A dotaz?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 05:40
@Rive píše:
Co je výpovědní lhůta ve zkušební době?A dotaz?

Jsem tam do konce prosince.Jak řešit,že je na mě zasedla?

1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 18.12.18 05:44

Jestli jsi ve zkusebce, tak odejdi hned :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 05:45
@1mila2 píše:
Jestli jsi ve zkusebce, tak odejdi hned :roll:

Mám už podepsanou výpověď do konce měsíce.

Uživatel je onlineRive
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 18.12.18 05:49

Tak těch pár dní už vydržíš, stejně budou Vánoce; tak se to ještě pokrátí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 05:53
@Rive píše:
Tak těch pár dní už vydržíš, stejně budou Vánoce; tak se to ještě pokrátí.

Takže mám sebou nechat zmetat?

Uživatel je onlineRive
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 18.12.18 06:00

Tak si můžeš s vedoucí promluvit a říct ji, že se ti její chování nelíbí.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4901 příspěvků 3 inzeráty 18.12.18 07:14
@Anonymní píše:

ono v životě toho budeš muset ještě překousnout hodně, těch pár pracovních dnů to snad vydržíš

PAN66
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 18.12.18 07:17
@stinga píše:
ono v životě toho budeš muset ještě překousnout hodně, těch pár pracovních dnů to snad vydržíš

Tak jestli ji sikanuje, at se ozve, kor, kdyzbuz ma vypoved, proste byvh ji naplno rekla, ze takto se ke mne tedy chovat nebude a mela ji na haku, za par dni tam konci, nemusi resit strach z vypovedi a jak tam pak v tom prostredi vydrzi apod..

smurfka
Vesmírná mluvilka 30150 příspěvků 18.12.18 07:24

tak za prvé bys měla vědět nápln své práce..a když najednou děláš něco jiného tak by ti to mělo být divné..( bůh ví, jestli před kolegyní jen nemachrovala )..a pokud najednou děláš jinou práci než si dělala doted, můžeš to řešit s šéfem, připadaně přijít přímo k nadřízené a říct jí, že za pár dní odcházíš a nenecháš si dělat na hlavu a makat za někoho jiného..
popravdě já kdybych věděla že za pár dní odcházím, tak bych už jen práci předstírala, případně se opravdu nepřetrhla..( po mě potopa :nevim: )

smurfka
Vesmírná mluvilka 30150 příspěvků 18.12.18 07:25

případně bych to kor, ted před svátky a mezi vyřešila nemocenskou, očr, dočerpala dovolenou atd..

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 18.12.18 07:39
@Anonymní píše:

Nezlobte se, ale bavíte se jako hloupá (nerad to dělám, ale lepší výraz mě nenapadá). Jednak se v úvodním příspěvku na nic neptáte a jednak jste-li ve zkušební době, tak můžete skončit okamžitě. On ani váš zaměstnavatel nebude nejchytřejší, když vám ve zkušební době dává výpověď.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 18.12.18 07:46
@smurfka píše:
případně bych to kor, ted před svátky a mezi vyřešila nemocenskou, očr, dočerpala dovolenou atd..

Jediný důvod nemocenské bez zdravotních důvodů je podvodně čerpat peníze. To pěkně radíte.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30150 příspěvků 18.12.18 07:51
@Luboš P píše:
Jediný důvod nemocenské bez zdravotních důvodů je podvodně čerpat peníze. To pěkně radíte.

jasně.. ;) ta nemocenská to jsou strašný mary..z toho fakt zbohatne..:-))

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >