Výpověď ve zkušební době, kdy skončím?

Anonymní
4.9.21 11:10

Výpověď ve zkušební době, kdy skončím?

Dobrý den, v pondělí budu v práci podávat výpověď ve zkušební době, bude tam napsaný pondělní datum. Jsem povinna ten den ještě odpracovat nebo můžu přinést výpověď a jít?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3983
4.9.21 11:16

Musíš dát okamžitě zrušení pracovního poměru a měla bys dokončit smenu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50464
4.9.21 11:22

Presne, jak se pise vyse. Je to zruseni pracovniho pomeru ve zkusebni dobe. Ten den musis odpracovat. Pokud das vypoved, mas dva mesice vypovedni lhutu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10127
4.9.21 12:41

Hlavně tam nenapis „výpověď“! Je to zrušení PP. Když to ten den dáš, dopracujes směnu a jdeš nadobro pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
5.9.21 22:22

@Cenarius stačí tam nechodit a je vyřešeno :mrgreen: :mrgreen:
Ve zkušebce jsem řekl že končím a šel domů :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15427
7.9.21 14:26
@JiříkMazlík píše:
@Cenarius stačí tam nechodit a je vyřešeno :mrgreen: :mrgreen:
Ve zkušebce jsem řekl že končím a šel domů :lol:

To, že jsi to udělal ty a že ti to prošlo, nelze brát jako radu. Taky to mohli vzít jako áčka a případně vymáhat škodu. Protože:

• Zrušení pracovního poměru ve zkušební době musí být písemné, jinak se k němu nepřihlíží.
  • Pracovního poměr rozvázaný zrušením ve zkušební době končí dnem doručení tohoto zrušení (čili ten den je třeba dokončit směnu).
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15427
7.9.21 14:35
@Anonymní píše:
Dobrý den, v pondělí budu v práci podávat výpověď ve zkušební době, bude tam napsaný pondělní datum. Jsem povinna ten den ještě odpracovat nebo můžu přinést výpověď a jít?

Napíšeš nacionálie zaměstnavatele a svoje (opíšeš z pracovní smlouvy), „Zrušuji s Vámi pracovní poměr ve zkušební době“, datum a podpis, doručíš, doručení si necháš potvrdit na kopii, domluvíš se kdy a jak ti doručí lejstra jako zápočtový list, potvrzení o příjmu, atd., a dokončíš směnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat