Výpověď ve zkušební době - musím jít do práce?

Anonymní
17.5.21 16:23

Výpověď ve zkušební době - musím jít do práce?

Ahoj, dnes jsem byla poprvé v nové práci, ale už teď vím, že mě tato náplň práce nebude vyhovovat. Chtěla bych zítra ráno zavolat šefovi, že tohle není pro mě. Ale nevím zda mám jít zítra do práce a počkat než přijde a řeknu mu to. Nebo můžu už zůstat doma a zavolat mu až bude v práci? Trošku se tam stydím jít, když řeknu o výpověď. Přece je to jenom jeden den Odpracovaný a Je to malá firma. Takže nechci aby byl někdo na mě naštvaný.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2142
17.5.21 16:27

Šla bych tam a řekla bych to, je to slušnost. Nemáš se za co stydět, tak to občas prostě bývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21528
17.5.21 16:30

Šla bych tam a oddelala aspoň ten jeden den, jestli se s tebou počítá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9395
17.5.21 16:33

Zrušení pracovního poměru musí být písemné a pracovní poměr končí dnem doručení zrušení, pokud v něm není uvedené pozdější datum ukončení. Tzn. že když zítra doručíš, zítra ještě trvá pracovní poměr a měla bys směnu odpracovat, pokud se nedohodnete jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
18.5.21 15:06

A kdyz te teda nabiral tak jsi jako nevedela co budes delat? Moc tomu nerozumim. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
18.5.21 17:25

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K97
113
20.5.21 09:26

Zkusila bych tam jít vícekrát.. u nového zaměstnání má člověk často tenhle pocit, ale postupně se do toho dostane. Pokud ne, tak můžeš jen zavolat nebo to říct osobně, to je na tobě.. a bez udání důvodu můžeš ze dne na den skončit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24367
20.5.21 09:42

V tomhle souhlasím s @K97, pokud to není vyslovená otročina, kdy ste se domluvili na něčem úplně jiném než co se pak po tobě chce, dala bych tomu šanci. Třeba týden. Takhle to vypadá, že věci vzdáváš ještě než se pořádně začnou dít. A z jednoho dne úplně nepoznáš, jaká ta práce bude nebo nebude. Mohlo jít o nějaký jednorázový problém, který se pak půl roku nebude opakovat.
Rámcově si věděla, do čeho jdeš, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 13:09

Ano věděla jsem co budu dělat. Byla to práce v administrativě. Spíše šlo o to, že kancelář byla ve špinavém pristředí, plno prachu, kydanců, plus pár hodin práce ve skladu. A to jsem tak úplně nevěděla. No a ani nevím kde bych měla svoje místo. Je to vyřešeno a dala výpověď osobně.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat