Výpověď ve zkušební době/ nemocenská ?

Anonymní
4.2.20 18:56

Výpověď ve zkušební době/ nemocenská ?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat. Dneska tj. 4.2. jsem dostala výpověď ve zkušební době, kterou jsem musela před nadřízeným podepsat. Když půjdu 5.2. k doktorce a nechám si zpětně napsat nemocenskou od 4.2., tak nemocenská bude platná i když jsem už podepsala výpověď?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

70713
4.2.20 19:00
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat. Dneska tj. 4.2. jsem dostala výpověď ve zkušební době, kterou jsem musela před nadřízeným podepsat. Když půjdu 5.2. k doktorce a nechám si zpětně napsat nemocenskou od 4.2., tak nemocenská bude platná i když jsem už podepsala výpověď?

A to jako budeš doktorce tvrdit, že byla chudinka tak nemocná, žes nemohla do práce a přitom oni mohou lehce dokázat, žes tam byla. Takové bych rychle hnala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10225
4.2.20 19:01

Neni to vypoved, ale zruseni PP ve zkusebni dobe.
Ke kteremu dni PP ukoncili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2952
4.2.20 19:12

Je tam nejaka ochranna lhuta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
4.2.20 19:16

Nemocenska jde napsat 3 dny zpetne, ale tezko, kdyz jsi byla v praci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2411
4.2.20 19:35

No to je fakt strašně nenápadný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
946
4.2.20 19:37

Jsi hloupá, že ani podvádět neumíš. Hnala bych tě… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70713
4.2.20 19:38
@JancaS84 píše:
No to je fakt strašně nenápadný.

A hlavně v době elektronických neschopenek, kdy je zcela evidentní, kdy byla vydaná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
4.2.20 19:46

A k čemu by ti to bylo, když PP lze zrušit i v pracovní neschopnosti, pokud běží zkušebka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
373
4.2.20 20:01
@Anonymní píše:

Vím, že týden je ochranná lhůta, ale jestli půjde zpětně nastoupit na nemocenskou nevím… Zajdi si k dr a zeptej se přímo jí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9056
4.2.20 20:06

Chtěla bych vidět doktora, který by si tohle dovolil. Zaměstnavatel má od tebe podpis a pravděpodobně několik svědků, že jsi dnes byla v práci, tzn. nebyla jsi práce neschopná.
Pokud to děláš proto, abys zpětně napadla neplatnost zrušení ve zkušební době (resp. oddálila to zrušení o 14 dnů), tak podle mě nemáš šanci. Jestli to děláš proto, abys nemusela na pracák, tak ti stačí neschopenka od zítřka, ale placené to budeš mít až od 15.dne sociálkou (pokud si tvůj doktor vycucá z prstu bolavá záda a podobné nesmysly).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2411
4.2.20 20:07
@Vercsi148 píše:
A k čemu by ti to bylo, když PP lze zrušit i v pracovní neschopnosti, pokud běží zkušebka…

Možná chce aby ji prvních 14 dní zaplatil ještě zamestnavatel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8530
4.2.20 20:08
@Anonymní píše:

A co ti je? Zpětně ti to asi nenapíše, když jsi byla v práci. Pokud nemáš honem jinou práci, tak se nahlas na ÚP :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12512
4.2.20 20:12

@arinecka No řekla bych, že jí není vůbec nic, jen chtěla jít ještě marodit na bývalého zaměstnavatele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama