Výpověď ve zkušební době ze strany zaměstnance

Anonymní
23.4.21 21:22

Výpověď ve zkušební době ze strany zaměstnance X

Dobrý den,
Dávám výpověď v práci ve zkušební době a jelikož jsem psala na poradny přímo lidem kteří se timto zabývají a již týden čekám bez odpovědi tak to zkusím tedy i tady.
Jsem zaměstnaná od února (ve firmě jsem dělala na dohodou daleko dyl, ale na HPP od unora, a chci dát výpověď z rodinných důvodu, od zaměstnavatele kdy máme zavřeno jsem dostala kompenzací za můj plat pouze jedinkrát a pak mi sdělil, že bohužel nárok nemám (toto neřeším) ale dodnes jsem nedostala smlouvu HPP do ruky ani ji nepodepsala (odvody mi placené byli, to jsem se informovala) po sdělení kompetentní osobě že chci dát výpověď byl jen na mou osobu šílený lynč. Jak v této situací postupovat? Mám poslat poštou výpověď, kdy mám na to nárok bez udání důvodu, nebo když jsem smlouvu nepodepsala mám to nechat tak a neposílat výpověď?
X jsem žádala o to, aby mi smlouva doručena byla… Ale přišli jen kecy, že je covid atd atd… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7979
23.4.21 21:27

Takže smlouvu na HPP nemáš vůbec podepsanou? Podle mě máš pořád jen tu dohodu. A tam bývá 14 dennenni výpovědní lhůta.

Jinak nedáváš výpověď, ale rozvazujes PP ve zkušební době u toho HPP a duvod nepíšeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 21:37
@Cenarius píše:
Takže smlouvu na HPP nemáš vůbec podepsanou? Podle mě máš pořád jen tu dohodu. A tam bývá 14 dennenni výpovědní lhůta.Jinak nedáváš výpověď, ale rozvazujes PP ve zkušební době u toho HPP a duvod nepíšeš.

Je to komplikované, Z jeho strany mám prý HPP. Podepsanou jsem měla DPP, ale to mě nikde nehlásil… Hlavně se mi jedna jestli mám teda rozvázání pracovního poměru zaslat poštou a nebo se mám na to vykašlat a když nemám podepsanou HPP tak v podstatě s ním nejsem žádném pracovním poměru. DPP jsem podepisovala minulý rok, 300hd mám odmakano, nahlásit mě nenahlásil a tento rok jsem mu nepodepsala ani DPP

• Citovat
  • Nahlásit
7979
24.4.21 04:31

Zavolej si na zdravotní pojišťovnu a over si, kdo za tebe od začátku roku platil pojistný. Od toho se můžeš dorazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat