Výpověď z bytu přes realitku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 18:14
Výpověď z bytu přes realitku

Dobrý den,
máte někdo zkušenost? Chceme dat výpověď z bytu, který máme na dobu určitou a máme ho přes realitku. S kým máme řešit výpověď? S majitelem nebo přes realitku opět? Realitacka nás odbyla že prý s majitelem ale nějak se mi to nezdá. :think:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10159 příspěvků 06.05.19 18:18

S majitelem, realitka jenom najde majiteli nájemníky, pomůže sepsat smlouvu atak, ale na všech dalších věcech se pak domlouvate s tím majitelem.

Elessa
Kecalka 160 příspěvků 06.05.19 18:21

Jednoznacne s majitelem. Po uspesnem zprostredkovani najmu uz s tim realitka nema nic spolecneho.

ivašot.
Echt Kelišová 7925 příspěvků 06.05.19 18:26
@Elessa píše:
Jednoznacne s majitelem. Po uspesnem zprostredkovani najmu uz s tim realitka nema nic spolecneho.

Nemusí to tak být. Já byt pronajala a v ceně provize je právní a technická pomoc při ukončení nájmu. Nicméně v tomhle případě adresovat výpověď určitě majitele i kdyby pak formality připadně řešila RK.

Azeretereza
Závislačka 2738 příspěvků 06.05.19 18:52

Já zase všechno řeším přes toho agenta realitky, řešila jsem když mě sousedka zeshora vytopila, nebo když mi neodesly peníze za nájem z účtu, tak mi taky volal on. Majitelka mi volala jen jednou, kam má poslat přeplatek záloh, a posílá mi vyúčtování. Jinak všechno řeším přes realitku. Tak nevím, záleží co ti řekli.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66087 příspěvků 06.05.19 19:01

@Azeretereza Tak je to celkem jednoduche, ty potrebujes doklad o tom, zes vypoved predala majiteli…

Váš příspěvek
Reklama