Reklama

Výpověď životního pojištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 11.04.18 20:08
Výpověď životního pojištění

Zdravím.
Nevíte, jak je to s výpovědí u životního pojištění? Mám ho sjednané u paní xxxx, můžu zajít na pobočku dané společnosti a zruší mi to zrovna ten pojišťovák co tam sedí nebo to zas musím zrušit u člověka, který mi to sjednal? Děkuji :nevim: :mavam:

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 11.04.18 20:19

@KRISTYN78 můžeš u firmy, tzn kdekoliv u nich, u kohokoliv.

Ivan PPZ
Kelišová 5656 příspěvků 11.04.18 20:28

Smlouva je s pojišťovnou, nikoli s paní. NĚKDY má pojišťovna tendence klienta odkázat na makléřskou firmu, přes kterou se to sjednávalo (typu Partners, ZFP), ale prakticky nemohou odmítnout převzít výpověď.

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 11.04.18 20:40

Děkuju ještě jednou! :andel:

Annci
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 11.04.18 20:46

Dej si pozor, jestli jsi uplatňovala v daňovém přiznání příspěvky na životní pojištění, měla bys to dodanit, pokud peníze ze zrušeného životního pojištění nepřevedeš na novou životní pojistku.

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 11.04.18 22:02

@Annci
Naštěstí tohle mě minulo. :andel:

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 12.04.18 10:33

Životní pojištění jsem rušila nedávno, volala jsem na danou pojišťovnu a paní mi řekla, že výpověď musí být písemná. Sepsala jsem jednoduchou výpověď, podepsala, poslala na centrálu a vše ok 8)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >