Výpověď životního pojištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 20 příspěvků 11.04.18 20:08
Výpověď životního pojištění

Zdravím.
Nevíte, jak je to s výpovědí u životního pojištění? Mám ho sjednané u paní xxxx, můžu zajít na pobočku dané společnosti a zruší mi to zrovna ten pojišťovák co tam sedí nebo to zas musím zrušit u člověka, který mi to sjednal? Děkuji :nevim: :mavam:

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 11.04.18 20:19

@KRISTYN78 můžeš u firmy, tzn kdekoliv u nich, u kohokoliv.

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 11.04.18 20:28

Smlouva je s pojišťovnou, nikoli s paní. NĚKDY má pojišťovna tendence klienta odkázat na makléřskou firmu, přes kterou se to sjednávalo (typu Partners, ZFP), ale prakticky nemohou odmítnout převzít výpověď.

KRISTYN78
Povídálka 20 příspěvků 11.04.18 20:40

Děkuju ještě jednou! :andel:

Annci
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 11.04.18 20:46

Dej si pozor, jestli jsi uplatňovala v daňovém přiznání příspěvky na životní pojištění, měla bys to dodanit, pokud peníze ze zrušeného životního pojištění nepřevedeš na novou životní pojistku.

KRISTYN78
Povídálka 20 příspěvků 11.04.18 22:02

@Annci
Naštěstí tohle mě minulo. :andel:

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 12.04.18 10:33

Životní pojištění jsem rušila nedávno, volala jsem na danou pojišťovnu a paní mi řekla, že výpověď musí být písemná. Sepsala jsem jednoduchou výpověď, podepsala, poslala na centrálu a vše ok 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama