Výpověď životního pojištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 11.04.18 20:08
Výpověď životního pojištění

Zdravím.
Nevíte, jak je to s výpovědí u životního pojištění? Mám ho sjednané u paní xxxx, můžu zajít na pobočku dané společnosti a zruší mi to zrovna ten pojišťovák co tam sedí nebo to zas musím zrušit u člověka, který mi to sjednal? Děkuji :nevim: :mavam:

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 11.04.18 20:19

@KRISTYN78 můžeš u firmy, tzn kdekoliv u nich, u kohokoliv.

Ivan PPZ
Kelišová 5696 příspěvků 11.04.18 20:28

Smlouva je s pojišťovnou, nikoli s paní. NĚKDY má pojišťovna tendence klienta odkázat na makléřskou firmu, přes kterou se to sjednávalo (typu Partners, ZFP), ale prakticky nemohou odmítnout převzít výpověď.

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 11.04.18 20:40

Děkuju ještě jednou! :andel:

Annci
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 11.04.18 20:46

Dej si pozor, jestli jsi uplatňovala v daňovém přiznání příspěvky na životní pojištění, měla bys to dodanit, pokud peníze ze zrušeného životního pojištění nepřevedeš na novou životní pojistku.

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 11.04.18 22:02

@Annci
Naštěstí tohle mě minulo. :andel:

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 12.04.18 10:33

Životní pojištění jsem rušila nedávno, volala jsem na danou pojišťovnu a paní mi řekla, že výpověď musí být písemná. Sepsala jsem jednoduchou výpověď, podepsala, poslala na centrálu a vše ok 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >