Vyprazdňovací roztok podle váhy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.1.22 20:04

Vyprazdňovací roztok podle váhy

Ahoj, čeká mě kolonoskopie a mam hrozny problém s dlouhodobým nechutenstvim a příjmem tekutin. Za den vypiji asi jen 0,5l. Napsali mi Eziclen. Je to 2× 500ml plus hodně zapijet. Myslite, ze to musím vypít všechno, mam totiž pouze 45kg? Nechci aby mi z toho bylo zle.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19731
10.1.22 20:10
@Anonymní píše:
Ahoj, čeká mě kolonoskopie a mam hrozny problém s dlouhodobým nechutenstvim a příjmem tekutin. Za den vypiji asi jen 0,5l. Napsali mi Eziclen. Je to 2× 500ml plus hodně zapijet. Myslite, ze to musím vypít všechno, mam totiž pouze 45kg? Nechci aby mi z toho bylo zle.

Jde o to, abys mela co nejlepe vycistena streva. Takze ano, pokus se to behem dne po troskach vypit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
10.1.22 20:19

Buď mas 150 cm nebo jsi ještě mladá holka. To by vysvětlovalo 45 kilo. Raději nechci myslet na tu horší možnost..

A ano vypít to chce vše. Nechceš při prohlídce tunelu potkat vlak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 20:20

@JiříkMazlík mam 174cm.. vždy jsme měla max 50kg.. teď jsem začala hubnout.. proto to vyšetření..

• Citovat
  • Nahlásit
4476
10.1.22 20:20
@Anonymní píše:
Ahoj, čeká mě kolonoskopie a mam hrozny problém s dlouhodobým nechutenstvim a příjmem tekutin. Za den vypiji asi jen 0,5l. Napsali mi Eziclen. Je to 2× 500ml plus hodně zapijet. Myslite, ze to musím vypít všechno, mam totiž pouze 45kg? Nechci aby mi z toho bylo zle.

Buď ráda, že ti nedali Fortrans, toho se pijí 4 litry, já ho v minulosti při 171 cm/55 kg vypila všechen (nebo spíš pak už ke konci vyzvracela) a mamka vypila tři a kus litru při stejné výšce a váze. Jinak si můžeš třeba ještě zkusit požádat o Picoprep, ten jsem pila podruhé, chutná jako šumák a pilo se, myslím, jen 2krát 250 ml. Sice nečistí úplně dokonale, ale já bych Fortrans znovu nezvládla. I po Picoprepu se kolonoskopie povedla, takže ok. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
10.1.22 20:24
@Anonymní píše:
@JiříkMazlík mam 174cm.. vždy jsme měla max 50kg.. teď jsem začala hubnout.. proto to vyšetření..

Tak doufám že budeš v pořádku :kytka:. Tato váha už je dost nízká mi přijde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
10.1.22 20:55

Opravdu se hecni a vypij to. Tchan nedodržel pití jak měl a vyšetření se nepovedlo. Lékaři doporučili hospitalizaci v nemocnici, aby vyšetření mohli provést - na to se kuli kovidu vykaslal a za půl roku z toho byl nádor ve střevech, který je rad, ze přežil. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
11.1.22 00:45

Hele, nic to není, já to absolvovala v prosinci…dostala jsem Clensiu a ty jsem pila 2×1l a k tomu ještě 2×1 l jablecnyho džusu…dá se to!! Hnusný to nebylo…mimochodem vypít 0,5l za den je hodně málo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat