Výprodej povlečení - zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18.1.22 10:20

Výprodej povlečení - zkušenosti

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s firmou Výprodej povlečení (pozor je to jiná firma než výprodej skladů).

Jaké jsou od nich froté prostěradla? Odpovídá cena „kvalitě“.

Jsou právě ještě levnější než výprodej skladu.cz a tedka ještě mají slevy…

tady odkaz přímo na ně:

https://www.vyprodejpovleceni.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8503
18.1.22 10:38

Tak to ti řeknu p řesně!! :lol:
Schválně jsem teď kukla do mailu, kdy jsem se nechala nalákat cenou a koupila tam holkám designově fakt podařené povlečko šedé s bílými hvězdami (3/2021)
bylo hezké dokud bylo zabalené! :zed: po vybalení děs běs, absolutně tenoučký matroš skoro jako záclona, umělina a po pár vypráních se pokazil zip + už se celé páře :zed:
absolutně vyhozené prachy! nekupuj tam NIC!

Radši si připlať! Doporučuju Dadka či Písecké lůžkoviny, v krepu luxusní!! silný parádní matroš, vydrží léta! Totéž Matějovský, ale tam už jsi na dvě postele na dvou litrech.. mám dvoje a taky super…
Z Jysku a Ikea poslouží tak jako normálně..
a zbytek prostě neberu, protože tahle zkušenost mi teda úplně stačila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
18.1.22 10:53

@Lucy75 přesně stejný zkušenosti, ty nejlevnější jsou tak neuvěřitelný šmejdy. Gramáž úplně mizivá a i to šití je šílený, hnedka se to páře. Fakt se vyplatí si trochu připlatit. Aneb „Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci“ Tady platí na 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6748
18.1.22 10:59

@Levandulová voda tyhle jsem nezkousela. Po tom co jsem měla Dadka vracov a Petr Smolka, tak už jen Matějovský. Tam proste sice vyjde prosteradlo na dvoupostel a povlečení pro dva 2500-3000, ale stále mám to co jsem kupovala před 13 lety jen trochu barevne oprane, jinak se nikde nic nepare a je stále stejne silná látka - používané nonstop 8 let a teď sporadicky, půjde na chalupu. Další mám cca 5 let a nedávno jsem na něm našla pidi dírku co musím zasit, jinak stále stejne pekne a to ho točim nonstop - pracka, susicka a večer v tom zase spime. Prosteradla to same. Menim tak po 5-7 letech dle potreby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10625
18.1.22 11:14

@Lucy75

Matějovský, také špatná kvalita, křivě ušité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9893
18.1.22 11:32

Já koupila v BOnprixu a tam jsem se nikdy nespálila a nebo Dante

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9893
18.1.22 11:34

Jinak taky špatná zkušenost, po vyprání i když bylo prané jak se má, barvy hned vybledla a hned se začaly i párat švy..
Navíc je to taková ta umělina látka, i kyž je psané balvna, tak mi přišlo, že taková nějaká divná bavlna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
18.1.22 11:37

Tchibo a lidl spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5091
18.1.22 11:41

Při takovém výprodeji se vyplatí kouknout na gramáž ba složení, kolikrát je mezi bavlněné naházená směs :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3489
18.1.22 12:10

Ja se jen pridam s tim ze IKEA a Lidl fajn, ujdou; ScanQuilt prima, ale drahe… a nedoporucuju goldea.cz. Tvari se pekne, ceny rozumny a veliky vyber, ale uz mam od nich troje a kazde barvi i po vyprani na 60 stupnu :cert: Nemate prosim nekdo zksuenosti s glamonde? Tam je cena uplne silena, ale tchyni se tam libi jedno satenove a potrebuje specificky rozmer, jaky jinde moc nesezenu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4500
18.1.22 12:34

Za mě i ten výprodej skladů je OK, mám odtamtud několik sad povlečení, celkem často je peru a žádnej problém, ani barvu neztratilo a to je peru minimálně na 60°C. Za dobrý peníze hodně muziky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4640
18.1.22 13:23
@DanielaD píše:
@Lucy75Matějovský, také špatná kvalita, křivě ušité.

Souhlas. Matějovský se dost zhoršil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
19.1.22 05:16

Jak často kupujete povlečení? K čemu je levné povlečení, když nesplní svoji potřebu? To platí nejen u povlečení. Jsou to vaše peníze, levné 2× placené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
19.1.22 17:30

Já mam zkušenost že stránky rodinné balení. Skvělé ceny @ kvalita taky super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8904
19.1.22 17:38
@korneli píše:
Já mam zkušenost že stránky rodinné balení. Skvělé ceny @ kvalita taky super.

Rodinné balení za mě teda nekvalitní.

Já bych doporučila JIMI textil. Hezké a v porovnání s rodinným balením mnohem kvalitnější, vydrží dýl a je takové nadýchané, rozdíl v gramáži teda znatelný. Kupovala jsem ve stejné době krepové u obou těchto firem, peru to stejně často a po roce používání je ten rozdíl obrovský. Rodinné balení nebrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat