Vyrábí zde někdo šumivé bomby?

2.6.20 08:18

Vyrábí zde někdo šumivé bomby?

Ahojky, je tady někdo kdo vyrábí šumivé bomby? Potřebovala bych s něčím poradit :think: vyrábím je už několik let a nikdy se mi to nestalo.. prostě mi teď v posledních pár měsících začaly šíleně praskat a občas jsou úplně křehké a po chvilce se rozpadnou.. čím to může být? Díky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6520
2.6.20 10:19

Změnily se suroviny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.20 23:52

@bublinek používám všechno stejné :think: jen jsem začala vodu přidávat rozprašovačem :nevim: může to být tím? Nebo je to třeba teplem? Nikdy se mi nic podobného nestalo, od začátku se mi dařilo :( a teď, když mám objednávek tolik, že nevím kam dřív, se mi stane tohle :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6520
3.6.20 06:18
@Esmeralda1998 píše:
@bublinek používám všechno stejné :think: jen jsem začala vodu přidávat rozprašovačem :nevim: může to být tím? Nebo je to třeba teplem? Nikdy se mi nic podobného nestalo, od začátku se mi dařilo :( a teď, když mám objednávek tolik, že nevím kam dřív, se mi stane tohle :,(

to chápu, jen se mohla kvalita těch surovin změnit
jako se vším, my jsme jednou museli vyhodit v práci sádru, protože prostě netvrdla
zkusit jiné balení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.20 09:51

@bublinek to už jsem právě zkoušela.. zkusila jsem spoustu značek škrobu a výsledek pořád stejný :nevim: teď jsem si koupila tapioku, tak to zkusím z toho :) uvidíme, třeba se zadaří a když nic, přestanu s tím :mrgreen: už bych na to asi neměla nervy, po tolika měsících nezdarů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6520
3.6.20 11:18

Je to blbý, když se nedaří.
My to máme jen pro vlastní děcka. Takže pokud se moc drolí, nevadí to.
Takže neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama