Vyrazeni z Úp zdravotni pojištěni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 23:14
Vyrazeni z Úp zdravotni pojištěni

Dobry den pred 14 dni jsem mluvila s pani co dela na up zapomela jsem na schuzku telefonicky mi oznamila ze budu vyrazena z evidence ale jeste mi za tu dobu neprisel zadny dopis nic a tak se chci zeptat do kdy plati stat zdravotni od kdy si ho platim sama abych si ho mohla zaplatit dekuji za odpoved

Reakce:
DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 04.06.19 23:22

Pokud se nepletu, je zdravotní placeno vždy za celý měsíc. Takže vás asi vyřadili k poslednímu květnu, řekla bych. Za červen nejspíš budete platit již sama. Ale na 100 % to nevím.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 04.06.19 23:55

Přece jste to rozhodnutí o vyřazení byla podepsat a převzít, tak je tam k jakému datu. A od toho data odhlašují u zdravotní pojišťovny.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66596 příspěvků 05.06.19 06:21
@alun-ka píše:
Přece jste to rozhodnutí o vyřazení byla podepsat a převzít, tak je tam k jakému datu. A od toho data odhlašují u zdravotní pojišťovny.

Tak nemusela, jednak to nejakou dobu trva a druhak kdyz nedorazi, tak to posilaji postou.

Kazdopadne zaklafatelko vyrazuji k datu toho poruseni, takze jak pise @DeeDee.518 cerven uz budes platit ty, nebo jdi pracovat, pak uz bude cerven pres zamestnavatele.

Váš příspěvek
Reklama